Hitler reaguje na pravdu existence & osvícení (Parodie)

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

  •  

 1,844 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Roman

TWL. to je sračka všech sraček.
Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale lidé tyto kokotiny přijímají jako nové náboženství a berou to smrtelně vážně.
Proč jsme vymýšleli počítače jako kopie fungování mysli, když to pak spláchnete v niveč jen proto, že jste líní myslet logicky a důsledně?
Komu chcete otevírat mysl, když jste sám zabedněný?
Tři principy se v USA uchytili jen proto, že je to zdegenerovaná představa sekt v USA.

Roman

Před sto lety by Mark Twain napsal nějakou vtipnou parodii na tyto bláboly.
Určité věci existují a fungují jinak, než se obecně předpokládá, ale tyto bláboly realitě rozhodně neodpovídají…
Konspirační teorie frčí, ale je to jen neplodná zábava duševních lenochů a bezmozků …

Tomáš P

Ahoj Romčo, dosáhl jste svého omezení (chete-li limitu) v tom kým se cítíte být, nebo je Vaše hranice ještě dál? Je na Vás něco nedokonalého nebo jste dokonalý? Jakýkoli popisný jazyk je z hlediska logiky nedostatečný k popisu takovému, aby v teorii množin nevznikaly logické paradoxy. Přitom axiom omezené abstrakce je nutný pro celou matematiku. Njn, já z matematiky nikdy neztratil ani bod a opravoval jsem teorii ve skriptech a přesto cítím, že universálním jazykem nemůže být jazyk popisný, ale jazyk cítění, jazyk lásky. Jak se cítíte, když vyjadřujete „své“ přesvědčení? Jak jste dospěl k tomu, že je to „Vaše“… Číst vice »

Roman

Nevím, zda se smát, nebo být smutný z tak ubohé odpovědi? Nechci se pouštět do zbytečných debat s lidmi, kteří na to nemají dost inteligence ani důslednosti a věří pouze svým příběhům, uvařeným z čisté vody … Na položené otázky odpovídat nebudu, protože mám vyzkoušené za šedesát let, že to vede jen do slepé uličky. Vy prostě nejste typ, s kterým by se dalo diskutovat věcně. Vaše arogance plně odpovídá vašemu stupni zabřednutí do tenat sekty a plně souvisí s vypínáním logického myšlení. Nejvíce mne rozesmál vtip o tom, že jste v matematice nikdy neztratil ani bod a že jste… Číst vice »

Mohlo by vás zajímat