David Icke – Pokrytectví těch, co patří mezi 1 %

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

David Icke mluví o tom, proč ti, kteří patří mezi 1 %, financují organizace a nadace, které se jeví, že bojují proti 1 % a systému?
  •  

Přepis:

Co je největší problém, který lidé mají z hlediska příležitosti, volby… co jiného je svoboda než volba? Čím máš více voleb, tím jsi svobodnější. Čím máš méně voleb, tím jsi méně svobodný. Co rozhoduje volby a příležitosti? Ekonomika… peníze. Podíváš se na strádající bílé lidi… a je jich spousta. Podíváš se na strádající… myslím ekonomicky strádající… černé lidi, a je jich spousta. Důvod, proč nemají příležitosti a volbu, je ten, že nemají peněz, aby dělali ty volby a vytvořili si ty příležitosti.

Máš tady… symbolicky… vlastně doslova, před pár minutami jsem to zmiňoval. Máš černé lidi a bílé lidi, kteří spí na ulicích měst, protože jsou ve stejné ekonomicky znevýhodněné, omezené situaci. To, co kult nechce, je, aby ti lidé v té situaci… bílí, černí a všichni ostatní… se sjednotili a zpochybnili, co se děje. To kult nechce. Co tedy dělají?

Rozdělují sociálně znevýhodněné lidi a nabádají je, aby mezi sebou bojovali. Tohle tudíž není rasová válka, ale ekonomická válka. Je to válka tříd. Je to nabádání společnosti, aby vedla mezi sebou válku, zatímco současně ti, co jsou v pozadí, kteří tohle vše financují… Podívej se na všechny ty „probuzené” organizace a různé transgenderové organizace a různé projevy „probuzenosti”, organizace založené na politické korektnosti, což je manipulace populace, aby se sama umlčovala…

A ty korporace patřící 1 % tohle vše financují! George Soros investoval 32 miliard dolarů do své nadace Open Society. Máš Billa Gatese, který financuje téměř nepředstavitelné množství peněz. Financuje všechny tyto agendy kultu… včetně vakcín a globálního zdravotního systému. Všichni ti, co patří mezi 1 %, financují tyto skupiny, které si myslí, že bojují proti 1 %.

George Soros řekl, že nebere v potaz společenské důsledky toho, co dělá. Dělá to, jen aby vydělal peníze. Proč by financoval Black Lives Matter? Proč by financoval celou řadu „probuzených” organizací, které tvrdí, že bojují proti systému? On je zatracený systém!

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

 21,449 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Mohlo by vás zajímat