Chřipka v době „covidové” zmizela?

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Není zajímavé, že počet případů chřipek v době covidu prudce poklesl? Že by se chřipka klasifikovala už pouze jako covid?
  •  

Moderátorka: Kam se poděly všechny případy chřipek? Podle poslední zprávy ze CDC laboratoře v posledních dvou týdnech nahlásily pouze 61 případů chřipek. Loni v tuto dobu bylo ohlášených 1251 případů chřipek. To je 95% pokles. A to jen v USA. Zpráva WHO ukazuje, že od dubna globálně nebyly hlášeny v podstatě žádné případy chřipek. Můj další host říká, že když tento trend bude pokračovat, může mít vliv na počet případů covidu. Je tu se mnou Phil Kerpen. Phile, některé odhady ukazují dost významný pokles. Co jste zjistil?

Phil Kerpen: Je to pozoruhodné. Když epidemie covidu ovládne určitou geografickou oblast, případy chřipek tam klesají. Nevím, jestli za to mohou ne-lékařské zásahy, uzavření škol a lock-down, nebo že ostatní opatření jsou na chřipku efektivnější než na covid. Nevím, jestli samotný virus má virovou interferenci a možná slizniční reakci, která blokuje chřipku. Podle mě tu je spousta nezodpovězených otázek o tom, jak nebo proč se tohle děje, ale tohle nyní vidíme v řadě zemích, včetně USA, kde už pár týdnů jsme v chřipkové sezóně, která se ale ještě neprojevila. Biden tvrdí, že covid nakonec bude smrtelnější než jakákoliv americká válka.

Joe Biden (americký kandidát na prezidenta): V dalších několika měsících dojde k dalším 200 tisícům úmrtím. To bude jeden rok, za který zemře 400 tisíc Američanů. To je více, než kolik lidí jsme ztratili v druhé světové válce.

Moderátorka: Nejsem si jistá, jak války souvisí s viry, které mají původ v komunistické Číně. Je to jeho tvrzení vůbec opodstatněné?

Phil Kerpen: Ne, nedává žádný smysl. Podle mě to poukazuje na to, že demokraté a nejspíše média se pokusí využít normální nárůst úmrtí během zimy, ke kterým dochází každý rok, a svést je na covid úmrtí a na pandemii. Pokusí se je politicky využít jako záminku pro lock-downy a další opatření na kontrolu populace.

Překlad: David Formánek

 4,155 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Harmonizace prostoru, těla a vody & Ochrana proti EMF a 5G

Objevte sílu Somavedicu na vlastní kůži

Mohlo by vás zajímat