Vize projektu „Otevři svou mysl”

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Co je vize projektu pro web Otevři svou mysl? Sdílím zde krátké video o tom, proč jsem se rozhodl s projektem začít, a kam s ním chci směřovat.
  •  

V tomto videu a článku bych se rád krátce podělil o svoji vizi pro tento projekt Otevři svou mysl, proč jsem s ním začal a kam s ním chci směřovat.

Jak se před pár měsíci začaly objevovat informace o koronaviru, a média začala se svojí obvyklou masírkou a šířením strachu, začal jsem v sobě cítit prvně touhu po tom, ukázat lidem i jinou stránku věci, než kterou nám říká média, a také se ve mě probouzela frustrace z toho, jak to ve světě vypadá.

Tak jsem přeložil jedno video, pak druhé a třetí… a tak se to postupně rozběhlo.

Co je tedy záměrem pro tento projekt? Vnímám ho jako pomáhat šířit povědomí o tom, že jsou věci jinak, než jak jsme se učili, zvyšovat vědomí lidí a inspirovat je k tomu, aby v sobě objevili svoji vlastní sílu. Abychom si uvědomili, že nejsme oběti a bezmocní vůči systému, který tady momentálně funguje. Že každý náš hlas má velkou hodnotu, i když se může jevit, že jako jedinci toho moc nezmůžeme, tak právě naopak. Tím, že spojíme vědění o tom, co se ve světě děje, se svým vlastním osobním a duchovním rozvojem, že tak tady můžeme udělat trvalou změnu, která bude prospěšná pro všechny.

Každý z vás má nějaký dar či talent, který může s tímto světem sdílet. Využijte své silné stránky se záměrem pro to, jak chcete, aby tento svět vypadal.

V tuto chvíli mi dává smysl dělat tohle, co dělám, a přispívat tak svojí částí k vytvoření lepšího světa.

Děkuji všem z vás, kteří jste na podobné vlně, kteří pracujete na sobě a pomáháte šířit cokoliv, co cítíte, že udělá z toho světa lepší místo.

Mějte se hezky.

David

 9,861 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
26 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
MaVa

Z jakého jazyka je tento text strojově přeložen?

Eva Kratěnová

Leckteré články a jejich překlady mne zaujaly ohledně problematiky coronaviru fakt skvělé. Ovšem třeba s problematikou chanelingu pouvažuji za zavádějící. Proč ??? Zkuste si toto poslechnout. https://youtu.be/pr0jcVcVAlM

David F.

Rozumím, že téma channelingu může být pro spoustu lidí matoucí a „přitažené za vlasy”. A ano, existuje spousta channelingů, se kterým nesouzním, a který nevychází z „pozitivního” místa či záměru. To ale neznamená, že tato realita zde neexistuje a že jsou channelingy, které mohou nabízet přínosné informace – samozřejmě je třeba prosévat a nebrat vše (tak jako u všeho jiného) hned jako 100% pravdu. 🙂 Takto to vnímám já.

Tina

Magia a okultizmus, ja bez debaty cesta s padlymi do ohniveho jazera.
Avsak ked o tom hovori rimsko katolicky knaz, je to vypoved niekoho, kto je sam v magii az po usi, lebo cirkev sluzi satanovi, vychadza z egyptskych mysterii a iba sa tvari navonok ze sluzi Bohu.

Martin

Evo prosím vás, nejsem fanda channelingu ani okultismu, ale vaše video je totálně mimo. Vy ani nevíte, co se ten Kristus snažil lidem sdělit. Ale nebuďte smutná, nejste v tom sama 😉 Ono to neví zhruba 95% křesťanů… od té doby co to církev ve 4. století zfalšovala…

Martin

Originální Kristovské poselství se navzdory církvi omylem dochovalo pouze v tzv. Tomášově evangeliu, které napsal tzv. z první ruky, ježíšův bratr Juda Tomáš:

http://marcion.sourceforge.net/nag-hammadi-library/tomasovo-evangelium.html

Podrobné rozbory autentičnosti:
http://www.ragauian.cz/vznik-noveho-zakona-kym-byl-pisatel-tomasova-evangelia-muzeme-mu-verit/

miki

To video je děs běs katolického řádění a vymývání mozků.

Jana Sekaninová

ahoj Davide, jsme skupina lidí z Brna, co sledujeme tvoje videa. Mně zajímá, kde jsi prvně zjistil, že taková videa existují? A ty žiješ v USA nebo doma – v ČR? Poslala jsem ti příspěvek, jsem ráda, že to sdílíš…. JANA

David F.

Ahoj Jano, děkuji moc za příspěvěk. Žiji doma v ČR… jinak ono tohle ke mně chodí nějak samo, už delší dobu se těmito tématy zabývám. Takže mám o tom určité povědomí. Pokud bych to měl vzít až na začátek, tak poprvé jsem se začal těmito věcmi zabývat už tak před 10 lety. 🙂 A těší mě, že se videa a překlady líbí. Díky.

Kew

Právě jsem zhledla Out of shadows. Dík za skvělou práci 👍 Podporim tvou praci

Tina

Ludia ktorí nerozumejú o co tu ide sa ľahko vážne otvaraju demonickemu realmu.
Takto sa stávajú hrackou demonov, tahaju za kratky koniec.
Vidia postavy, pocuji hlasy, ktoré sa im vyhrazaju, vysmievaju a nabadaju robiť veci, ktore by sami nerobili..
Nevedia ako z kola von.
Tieto stránky a ludia vam nepovedia celu pravdu, predstavia vam tuto pascu ako niečo super.
Opak je pravdou.

Jana Sekaninová

Každá osoba jako bytost / vědomí / duše ( vyber si) má právo si zvolit na své úrovni, co mu vyhovuje a taky sama rozpozná, co je pro ni dobré…. Ostatně, vše je dobré (říká I.A.)…

karolina

bavi vas to davat na verejnost jen jeden uhel pohledu ?

Slava

Kde žijete, že se takto hloupě ptáte? Vy nevidíte co do všech lidí sypou zpravodajské agentury typu Reuters AP, Bloomberg, prostřednictví lokálních kanálů jako ČT nebo i Dnes. Dnes se novináři vůbec nenamáhaji zjistit pravdu. Nejedou na místo udělat reportáž tzv. On the spot. Jednodušší a levnější je přeložit na Googlu nějakou Fake Info z globální AP (typu Coronavirus nebo globální oteplování) a poslat ji všem a ti hloupí (nebo zkorumpovaní) zaměstnanci médií (nechci je nazývat novináři) to jen přeloží s chybama a postrčí dál právě takovým jako jste vy, kteří si pak myslí, že je to ta jediná správná… Číst vice »

Patrik369

true

Martin

Díky Davidovi, že našel sílu postavit se proti globalistické mediální totalitě!

karolina

tlumocite videa z youtube, kde si muze kazdy blb udelat sve konto 🙂

Slava

Ale na to jsou ale lidi příliš líní a dost jich neumí ani anglicky, aby si to sami přeložili. Takže co dělá David F je záslužná práce a poskytuje alespoň svůj protinázor proti té 24 hodinové masáži od massmédií

Marta

Ahoj David. Ty, i to čo robíš, je mi ozaj veľmi sympatické a ozaj by som Ti rada prispela. Platby z SK do ČR sú však problematické. Ak mi povieš, ako mäm takúto platbu na Tvoj účet zrealizovať tak Ťa určite veľmi rada podporím. Prajem Ti všetko dobré. Nech si zdravý, nech máš läsku Tvojich drahých a nech máš v srdci aj pokoj, ktorý prevyšuje rozum👏❤️👏

David F.

Ahoj Marta, děkuji za zprávu. Těší mě, že se moje tvorba líbí 🙂 Jinak co se týče platby, mám eurový účet, kde lze posílsat peníze ze Slovenska zdarma 🙂 Děkuji za ochotu podpořit. Tady je: Bankovní účet: 2201806894/2010
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Stanislav

Dobrý den Davide.
Zatim vím o 3 lidech, kteří si vzpomenou na dávnou hodně dávnou minulost a ví o vědění lidstva, lidé to nazývají podle toho jaké náboženství vyznávaji. Jsou na určitých úrovnich a všichni jsme se potkali na jednom místě v čase a shodli jsme se na tom co si pamatujeme. Rád vás poznám

P.C.R. 273/2008

Ahoj Davide, kdo pouze nepokrytě nepřijímá informace z médií ten používá i logické uvažování. Toto je dosti zatíženo tím, čím už si člověk v životě prošel a to i s emocionálními dopady – silnou emocionální pamětí. Sám znám tyto věci asi 10 let, ale netušil jsem, že se toto může ujmout a věnoval jsem se osobnímu rozvoji, nyní čtu knihu Vzestup po úrovních vědomí. Sám pracuji u Policie ČR a spousta lidí vidí pochybnosti, ale celý příběh nikomu prodat jen tak nemůžu, jen těm kdo nás znají jako veselého čestného člověka ke každému bez předsudků a to tě musí znát… Číst vice »

Marynka Scholtzova

Zaujimalo by ma, ci je na Somavedic sietovy marketing…

miki

Podívejte se na tadesco co je to za přístroj.

Roman Bittner

Ahoj Davide,
díky za všechny překlady, jsme rád žes vytvořil web, kde si člověk může utvářet ucelenější pohled na realitu. Dnešnímu světu vládnou korporace a bohužel ani demokracie ani internet a dokonce ani věda nejsou zárukou, že se k nám vždy dostanou správné informace o vlastním zdraví. Je hrůza, jaký svět nám chce Bill Gates vnutit a to jen proto, aby uspokojil svoje ego. Posílám příspěvek.

Alon

Pičus fakt

Mohlo by vás zajímat