Teal Swan – Skutečné poselství za smrtí George Floyda

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Co nám jako lidstvu ukazuje smrt George Floyda, který zemřel rukou policisty? A proč to ihned vyvolalo celonárodní prostesty a demonstrace?
  •  

George Floyd ležel na ulici obličejem na zemi s poutami na rukou. Jeden policista mu držel záda, jeden nohy, a třetí mu kolenem stál na pravé straně jeho krku téměř devět minut. George křičel „Prosím,” „Nemohu dýchat”, „mami” a „nezabijte mě” předtím, než ztratil vědomí a zemřel. Co bylo odlišné na smrti tohoto muže od smrtí mnohých ostatních (zejména smrtí ostatních lidí jiné než bílé barvy), ke kterým došlo ze strany autorit? Odpovědí je, že to viděl celý svět! A celý svět to viděl v době, kdy kvůli vládním opatřením během pandemie covid-19 byla nedůvěra v autority na svém vrcholu. Napříč celým národem (USA) začaly probíhat demonstrace a protesty.
 
Z klidných demonstrací se staly násilné. Výtržnosti nepřestaly. Namísto toho eskalují. Do měst v celém národě se svolává národní garda. Ale ti, kteří vyšli do ulic, aby klidně protestovali, nebo vandalizovali, nebo rabovali, nebo aby věci zapalovali, nebyli jen lidé, kteří se postavili nespravedlnosti toho, co bílý policista provedl černému muži. Je pravda, že někteří tam byli z tohoto důvodu. Někteří tam byli, protože na černých životech záleží. 

Ale ostatní tam byli, aby se postavili tyranii vlády, která, jak jasně viděli, je proti lidem namísto pro lidi. Se všemi omezujícími opatřeními pod záminkou covid-19, tito lidé byli poslední tři měsíce dotlačeni k bodu varu. Smrt George Floyda byla jen „poslední kapka”, jak se říká. A i tak ostatní tam byli, aby záměrně vyvolávali násilnou opozici mezi občany a vládními činiteli. A jde o tuto skutečnost, která by lidi měla okamžitě dostat z automatické reaktivity, ve které jsou lapeni.

Pokud jste jako většina lidí na světě, nejspíše si říkáte „Co se to teď sakra děje?” A měli byste si to teď říkat. Jste chyceni ve víru chaosu smíšených motivů. Všichni jsme na jiné straně a bojujeme za vlastní subjektivní nejlepší zájmy. Jsme zaplaveni spousty konfliktními zprávami, že nikdo neví, co je reálné nebo falešné. Jsme chyceni v dokonalé bouři. A jsme v ní chyceni v zoufalosti.

Vítejte v kontrolované opozici. Chci, abyste si představili, že někdo chce udělat změnu, která vás negativně ovlivní. Oni ví, že budete reagovat špatně, což dělá těžší, vás kontrolovat. Oni ale chtějí kontrolovat vaši reakci. Tak představí někoho, kdo se jeví, že je na vaší straně. Možná obhájce, vůdce, o kterém si budete myslet, že má větší autoritu nebo moc než vy. Tento člověk je ale ve skutečnosti jimi kontrolován. Vy to ale nevíte. Kontrolovaná opozice je krysí past, navržená pro ty, kteří se chtějí osvobodit z kontroly.

Kontrolovaná opozice je šachová hra, kterou hrají jedinci, kteří (kvůli svému traumatu a následné potřebě po moci) většinu svého života hrají šachy s lidmi, kteří jsou jejich pěšáci, jezdci, střelci a věže. Kontrolovaná opozice je současná šachová hra, ve které lidská rasa uvízla.

Dnes vám řeknu pravdu, i když je odporná. Váš celý politický systém složený ze dvou stran je hra kontrolované opozice. Je jedno, jestli volíte levici nebo pravici. Lidé, kteří mají skutečnou moc, ti za velkými korporacemi, zaměstnávají vládní pracovníky jako svoje loutky. Používají tyto loutky, aby hráli roli padoucha a hrdiny, aby vám dali iluzi, že hra není zmanipulovaná, a aby vás rozptýlili od toho, co se skutečně děje; od objektivního obrázku. Svoboda, kterou jste si mysleli, že máte, nebyla skutečná svoboda. Je načase, odpoutat se od iluze.

Infiltrace vládnoucí třídou není paranoia nebo konspirační teorie. Není to nic vzácného. Je to norma v rámci lidské historie. Kontrolované opozice dnes slouží jako nástroj pro taktiku „rozděl a panuj”. Nechci, abyste dělali nepřítele ze všech lidí, kteří vlastní velké korporace. Nechci, abyste si mysleli, že všichni ve vládě jsou proti vám. Jen chci, abyste si otevřeli oči a uviděli, že někteří lidé se spoustou moci, chtějí, abyste mezi sebou bojovali.

Proto si odpovězte na tuto otázku: Pokud ti lidé s mocí jsou schopní používat ostatní lidi ve vládě (kteří mají více moci než běžný občan) jako šachové figurky, a chtějí, abyste dělali výtržnosti a byli násilní… PROČ?

Žijeme v době, kdy je naprosto nezbytné, přemýšlet hluboce a poodstoupit, abychom viděli objektivně. Je to jediné, co zbývá, když jste pohlceni v oceánu protichůdných informací, kde nic nesedí, a věci nikdy nejsou takové, jak se zdají. A ano… věci nejsou takové, jak se zdají! Nikdy nebyly, ale lidé to teď konečně začínají vidět!

Pokud ti jedinci, kteří vás chtějí kontrolovat, chtějí konflikt, výtržnosti, násilnou opozici mezi občany, chtějí vás rozdělit a poštvat proti sobě, pak šachový tah, který musíte udělat, je sjednotit se. Musíte udělat opak toho, co chtějí, abyste udělali. Tlak stoupá a jste vyzýváni k radikálnímu sjednocení.

Sjednocení není snadné. Znamená to, že padoucha a oběť vnímáte jako část sebe samých. Přestaňte dělat to, co lidé vždy dělali. Přestaňte se rozdělovat do „skupin”, které stojí proti sobě. Začněte ve všech vnímat „osobu”. Moc, kterou lidé buď mají, nebo je jim dána, způsobuje, že je už nevnímáme jako lidi. Voják, co vám se zbraní vpadne do domu, je osoba. Vlastník korporace, který se nestará o své zákazníky, je osoba. Černoch, který vejde do obchodu s padělanou bankovkou, je osoba. Člověk, co odmítá nosit roušku, je osoba. Člověk, co trvá na tom, abyste roušku nosili, je osoba. Každý člověk je osoba s potřebami, pocity, myšlenkami, hodnotami, zranitelností, silnými stránkami a preferencemi, které vše mají vliv na to, proč si myslí, že to, co dělají je „dobré a správné”. Pokud je říznete, budou krvácet červeně.

Musíte hledat osobu uvnitř „osobnosti”, kterou lidé nosí. Musíme přestat s touto hrou „my a oni”. Jak jste stejní jako „oni”? Jaké potřeby jsou stejné? Jaké pocity jsou stejné? Jaké hodnoty jsou stejné? Jaké motivy jsou stejné? Hledejte společné rysy. Hledejte způsoby, jakými můžete jít stejným směrem. Hledejte třetí možnost, která naplní jak ty vaše tak jejich potřeby, a spolupracujte na jejich naplnění. Investujte svoji energii k tomu, za co stojíte, namísto toho, proti čemu stojíte.

Lidská rasa je nyní testovaná. Test je následující: Rozhodnete se, skoncovat s hrou, v níž jeden získá a druhý ztratí? Je to scénář, kdy „já vyhraji a ty prohraješ”. A i když lidstvo podstupuje tento test, nemůžete ho udělat za celé lidstvo. Můžete ho jen udělat pro sebe jako jedince s osobou, která stojí před vámi. Lidstvo tvoří jedinci. Pokud jedinci nedokážou skoncovat s touto hrou, kdy jeden získá a druhý ztratí, nezáleží na tom, jestli jsou pasivní demokraté nebo běsnící republikáni nebo liberálové nebo nestranní. Aniž by to věděli, všichni ve skutečnosti hlasují pro válku. Není možné změnit svět, zatímco vy jako jedinci, zůstáváte stejní.

Konflikt je návnada, kterou před vás dávají… a tak vás ponechám s tímto:

Zde
Prostor mezi kůží a kůží
Je trápením.
Ale zde
Prostor mezi dušemi
Dělá prostor mezi kůží a kůží
Komfortem
Pravda je skrytá
A přesto se nás její šepot dotýká
Ve sladkém luxusu úsměvu
V krátkém objetí
Říká vám, abyste se dívali hlouběji
Dívali hlouběji.

Dívejte se za prostor mezi námi všemi
A uvidíte
Že jste ten úsměv
Že jste to objetí
Že jste občan,
Jehož život byl ztracen kvůli nenávisti
Jste člověk,
Který si na své tělo připoutal bombu
A ve jménu nenávisti
Vzal ty životy

Jste země,
Která je oba přijmula
A z jejich těla udělala nový život.
Vaše bolest je souhrn slz
S názvem oceán.
Vaše radost je shromážděním světla
S názvem slunce.
Šepot pravdy vám říká,
Ať se díváte hlouběji.
Dívejte se hlouběji.
Dokud se neodhalí pravda,
Že mezi kůží a kůží není žádný prostor.
Že mezi dušemi žádný prostor není.

Autorka: Teal Swan

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/2Bo7xVN

 5,257 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav Finik

Kvalitný článok !

Ivo Benda

Až se všichni lidé budou mít rádi, a budou umět pracovat a svou práci dávat celku, ale všichni tak, pak nebudou žádné protesty, násilí a války.
http://www.jak-prezit.cz
 

Last edited 3 měsíců před by Ivo Benda
Ivo Benda

Je to 350 000 let, co se pozemšťané měli rádi a měli tu ráj. Po pochopení školy života – moudrosti života – jej získají opět zpět, to je vývoj všude ve Vesmíru.
http://www.nebeska-univerzita.cz

SLUNICKO_MAIL.png
Karel

Podvod, vše je tohle podvod od satana a jeho poskoků. Neříkám, že to neexistuje, samozřejmně, že ano, ale je to podvod za kterým stojí démoni. Kdo má opravdu vztah s Pánem, vše odhaluje, neklaňte se modlám a démonům, za chvíli přijde Pán soudit svět tak at nemusí soudit vás – přijměte ho do svého srdce a vyzbrojí vás na vše, co přichází. Miluje vás, tak mu nedělejte smutek. http://www.krestanem.cz https://www.youtube.com/watch?v=9cFi5FgJFWg

Ivo Benda

MÁM  ANDĚLSKÝ  SEN „Mám andělský sen, že jednoho dne pozemské národy povstanou a budou skutečně žít podle svého kréda: ‚Pokládáme za samozřejmé pravdy, že všichni lidé jsou stvořeni sobě rovni.‘ Mám andělský sen, že jednoho dne na planetě Zemi budou synové bývalých Andělů Nebes a synové bývalých Andělů Temnot schopni spolu zasednout u stolu lásky a bratrství. Mám andělský sen, že jednoho dne i planeta Země, pouštní planeta, mořená horkem nespravedlnosti, otroctví a útisku, se změní na oázu svobody a spravedlnosti. Mám andělský sen, že Moje děti Země budou jednoho dne žít na této planetě, kde nebudou posuzováni podle postavení,… Číst vice »

helmut.balderis

Jo, jo – Ž a ž se perou a Gój to zaplatí…

TomasP

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Jimi Hendrix

Alli

Ano, je třeba spojit síly. Ve tvé skupině i na stránkách na fb je ale většina členů ultrapravicové orientace s nenávistnými názory směrem k rasismu a xenofobii. Jejich útoky na Antifu, migranty a levičáky jsou ukázkou neschopnosti spolupracovat, bohužel.

Božena Majorošiová

Teal Swan – no to ste si dali !!!!

jill

swan=labuť černá-zde jak se kdo rozhodne a bílá, je na výběr každého, orientujte se intuicí, v souladu s nitrem

Mohlo by vás zajímat