Spiknutí Covid-19: Špičkový doktor odhaluje skutečnou agendu za epidemií koronaviru

» Pokud se vám překlady a moje tvorba líbí, zvažte prosím podporu ve formě daru. Děkuji. ♥ Podpořit Otevřisvojimysl.cz

Ve zkratce
Kolem současné situace kolem koronaviru se šíří spousta dezinformací. Média šíří strach a nabízí jen zkreslené informace. Proto dr. Shiva, vystudovaný doktor, vynálezce a kandidát do amerického senátu, odhaluje spiknutí a lži za epidemií koronaviru, jaké strany z této situace profitují a co s tím můžeme dělat.
  •  

Moderátor: Představuji si čas, kdy uvidíme: „Vakcína proti koronaviru je zdarma pro všechny!“ 

Dr. Shiva: Bude to ještě horší. Řeknou ti: „Gary, za chvíli si budeš muset obnovit řidičák. Už ses nechal očkovat?“ Nemůžeš cestovat. Nemůžeš jezdit vlakem nebo autobusem. Nemůžeš jít do posilovny. Tady to směřuje. Posilovna řekne: Nemůžeme vás sem pustit. Nechceme vystavit ostatní lidi riziku. Pamatuješ, kdy Michael Jordan hrál s chřipkou? Lidé říkali: Páni, Michael hraje s chřipkou. Ten je silný. Tato celá věc je past. Jeden šachový tah za druhým. A za tím vším stojí Anthony Fauci.

Z odhalení WikiLeaks se teď dozvídáme, že Fauci je velký zastánce Hillary Clintonové. Vy jste ho nazval destruktivní. Proč bychom měli mít obavy z rad, které prezident USA od Fauciho dostává? Anthony Fauci by podlemě měl být zažalován. Pokud by lidé věděli, co tento člověk skutečně dělal… Je ve vládě od dob prezidenta Reagana před 40-50 lety. Byl u všech prezidentů od té doby. Jak si vybudoval svoji kariéru? Svoji kariéru si vytvořil na falešném příběhu, že HIV způsobuje AIDS. Peter Duesberg, se kterým jsem mluvil, kdo byl skutečně skvělý vědec… nejmladší člověk, co pracoval v Berkley institutu. Peter řekl: Neexistuje žádný kauzální vztah mezi virem HIV, který považoval za velmi neškodný virus, a AIDS. Všichni ho očerňovali, přišel o všechny granty.

Člověk, co tuto lež propagoval, byl Fauciho předchůdce jménem Robert Gallo. Robert Gallo byl obžalován za vědecký přestupek. Doslova ukradl virus HIV z Francie. Nedokázal vytvořit dostatek viru, protože ho nemohl najít. Vytvořil falešný test na HIV. Fauci ho přišel zachránit… a Fauci v podstatě převzal vedení Gallo byl zatlačen do pozadí , a to byl začátek Fauciho kariéry. Píše o tom, jak se kamarádí s Bonem. Pamatuješ na všechny různé celebrity, co o AIDS mluvily? Ano. Fauci je v tomto veterán. Tohle není jeho první rodeo.

Naučil se, jak propagovat falešnou vědu, aby vytvořil strach, že HIV způsobuje AIDS. Utratily se za to miliardy dolarů, spousta lidí zemřela, protože brali léky jako AZT… jeden můj dobrý kamarád na něj zemřel. Lidé si neuvědomili, že HIV je v podstatě neškodný virus. Lidé, kteří na něj umírali, měli ohroženou imunitu. Mluvilo se o tom, jak máme 1500 partnerů, že se na HIV používá metamfetamin a různé léky, které ničily jejich imunitu.

Ti, co brali drogy, si ničili imunitu, a lidé dostávali transfuzi krve, ne kvůli viru v krvi, ale protože měli dostat imunosupresivní léky. Jednoduše řečeno, takové léky ničí imunitu. Fauci o tom nechce mluvit. Jen se zaměřuje na virus. Fauci ví, co dělá. Je tváří farmaceutických firem a vakcín a je si vědom své příležitost, se v tomto všem stát hrdinou.

Moderátor: Hodně teď vidím, že se šíří fakta, že více lidí umírají na chřipku. Ale ukazují se nám děsivé vizuální obrazy toho, jak jsou lidé intubovaní, jak lidé jí netopýry a tato hrozivá vizuální propaganda… Státy jsou uzavřené, byla nasazena Národní garda, státní garda, ve městech na parkovištích se staví stany. Šíří to strach mezi lidi v této zemi a na světě. Proč to stejné neděláme pro chřipku?

Dr. Shiva: Musíš pochopit, že farmaceutické firmy a média velmi úzce spolupracují. Před mnoha lety jsem pracoval na jednom systému pro analýzu emailů. Byl jsem absolventem MIT a byla soutěž o vytvoření systému, co automaticky čte a zpracovává emaily. Já tu soutěž vyhrál a založil jsem firmu Ecomail. Když jsem tu technologii vytvořil, mnoho lidí ji chtěli využívat k analyzování emailů. Jedna společnost, která se o to velmi zajímala, byla jedna z vedoucích PR společností na světě s názvem Burson-Marsteller. Pamatuji si, jak jsem se jako mladý podnikatel setkal s jedním vedoucím pracovníkem z té firmy.

Šli jsme na večeři a on se otevřeně chlubil o tom, jak Burson pomáhá firmám v řízení krize. Říkal, že farmaceutická firma Eli Lilly měla tehdy velké problémy. Její tržby za lék Prozac padaly dolů. Ptám se: Co jste udělali? On na to: Nejprve jsem zašel do Eli Lilly a změnil jejich branding z výrobce léků na to, že teď pomáhají světu. Pak jsem jim řekl, ať založí několik neziskovek. Jedna z neziskovek měla za cíl, chránit týrané ženy. Ta organizace pak měla celostránkové reklamy v novinách s textem: Mlátí vás váš manžel? Znáte někoho, kdo je obětí násilí ze strany manžela? Ujistěte se, že manžel bere Prozac.

Vytvořili příběh: Chceme pomoct týraným ženám. Jsme výrobce léků. Chceme pomáhat chudým v Indii a Africe. Potřebujeme GMO. Bill Gates je spasitel. Tito lidé jsou velmi chytří. Za miliony dolarů vytvoří příběh o tom, že pomáhají „utlačovaným“, a pak jim prodají svoje léky. Ti domorodí lidé ví, jak pečovat o své zdraví. Oni nechtějí, abychom věřili svým babičkám, chtějí, abychom věřili tomuto idiotovi, Billu Gatesovi, který mimochodem nikdy nevytvořil DOS. Nenapsal 50 tisíc řádků kódu. Já takový kód napsal… jeho rodiče ho představili jistým lidem, a on koupil DOS někoho jiného. Nedostudoval Harvard, podařilo se mu ty věci patentovat, tak může být miliardářem. Nebo Zuckerburg.

Tito lidé vytvořili falešnou historii o své proslulosti v technologickém průmyslu to využívají to k tomu, že říkají, že budou spasitelé, a to spasitelské řešení není jídlo, cvičení, ale jsou to injekce do krve a kontrola lidí. O tom tady mluví. Každý Američan si musí uvědomit, že lidi, proti kterým kandiduji…. kandiduji proti třem právníkům lobbistům. Jsem jediný vědec a vynálezce mezi nimi, který pracuje. Ti právníci jsou lidi, kteří realizují touhy hlubokého státu. To se tady děje. Čeho jsme tady svědky, by mělo probudit každého člověka. Ať už jsi republikán, demokrat nebo nezávislý. Problematika zdraví jde za hranice všech stran. Všechny ty strany tě chtějí kontrolovat. Chtějí z tebe udělat malou jednotku, kdy se z tebe stane generátor příjmů pro lidi jako je Fauciho klan a podobné lidi. Žádný akademik na MIT-Harvardu nic neřekne. Víš proč? Protože svoje peníze z grantů dluží lidem jako je Fauci. Je to spolek. Pokud cokoliv řekneš, jdeš ven. To se stalo Peteru Deusbergovi. To je, čemu tady čelíme.

Prezident Trump má možná dobré instinkty, ale bohužel není schopen tyto lidi odhalit. Volal jsem se špičkovými ekonomy po celé zemi, co mi říkali: Shivo, viděl jsem vaše videa. Musíte v nich pokračovat. Kruh lidí, co je kolem prezidenta Trumpa, mu lže. Proto jsem mu napsal ten dopis. V tom dopisu na čtyřech stránkách jasně popisuji, co je tu za problém, že se řídíme falešnou vědou o imunitě, zde je skutečná věda… ve skutečnosti mu v něm navrhuji protokol, což je v podstatě používánívitaminu A, D, C a jódu. Navrhuji mu, aby se lidi rozdělili do čtyřech skupin. Do jedné skupiny dejme lidi s Covid-19. Do druhé dejme lidi s oslabenou imunitou. Těm lidem, kteří jsou v kritickém stavu, dejme nitrožilní vitamin C. A třetí skupině, kteří jsou zdraví, dejme vitaminy jako prevenci a pošleme je zpět do práce.

Tohle bychom měli dělat. Ne používat stejný přístup pro všechny. Teď se ke všem přistupuje, jako bychom byli nějací poskoci hlubokého státu. V roce 2003, když jsem se vrátil na MIT studovat doktorát, MIT vytvořilo nové oddělení biologického inženýrství, ze kterého jsem jako jeden z prvních vystudoval. Jedna ze zásad v té době byla personalizovaná medicína. Správná medicína pro správného člověka ve správný čas. Lidé jako Fauci ani nepraktikují moderní medicínu. Praktikují zastaralou a falešnou medicínskou vědu. To je trestné.

To, co se před našima očima podle mě děje, je to, že neviditelný nepřítel neboli „koronavirus“ je využíván, a tohle bylo dobře naplánováno, k uskutečnění imperialistických agend hlubokého státu. To znamená, odstranit všechny hranice… o tom je v podstatě odstranění voličského průkazu. Já jsem nikdy v životě nevolil, až do chvíle, kdy kandidoval Trump, protože se mi líbilo, že narušil současný stav a šel po obou stranách. Pamatuji si, že jak jsem šel volit, nechtěli vidět ani moji průkazku. To nabízí příležitost k podvodu. Další věc, co se týče peněz… nechtějí, aby se virus šířil dotýkáním se bankovek. V podstatě jde o záminku, aby úroková sazba šla do mínusu, aby vlastnili naše peníze, abychom neměli fyzické peníze, aby vše bylo sledováno, aby vše, co používáš, bylo monitorováno. Jde v podstatě o postup řízení shora dolů. 

Lidé se mě ptají, co si myslím o 5G z hlediska zdraví. Neměl jsem čas si to prostudovat, ale mohu říct, že 5G je příležitost všude nainstalovat kamery s umělou inteligencí (UI), což je stejná UI, kterou jsme dali Číňanům k pozorování pohybů rtů, aby mohli zjistit, co lidé říkají. Nejde o budoucnost inovace, ale budoucnost, kde se používá technologie, která nás zavede do temného věku. Když potlačíš svobodu projevu, v podstatě přecházíš k vědeckému souhlasu. Už se nepoužívají žádné vědecké metody, což by znamenalo, že musíš dělat experimenty a vynaložit úsilí ke zjištění toho, co se děje.

S vědeckým souhlasem můžeš vytvořit lži, ze kterých můžeš vytvořit falešný problém a falešné řešení. „Bože, oxid uhličitý znečišťuje ovzduší.“ Falešný problém, na který vytvoříš falešné řešení ve formě uhlíkové daně. Skutečné řešení je, že musíme snížit znečištění. Pařížská dohoda umožňuje Číně zvýšit znečištění z 11 miliard metrických tun uhlíku na 22 miliard. Stejně tak Indii. Falešný problém. „Bože, tyto viry nás všechny zabíjí.“ Ne. Falešný problém. Skutečný problém je, že máme lidi s oslabenou imunitou. Skutečné řešení je, posílit imunitu lidí. To znamená, že musíme napadnout korupci, protože zkorumpovaní lobbisti a politici jsou ti, co zničili náš vzduch, vodu a jídlo. O tom nechtějí mluvit. Raději tě kvůli této věci budou kontrolovat a dají ti vakcínu.

Chceš pravdu, svobodu a zdraví, nebo moc, zisk a kontrolu? Tady se nacházíme. Právník a lobbista tohle podporovat nebude. Vím, že tento rozhovor se virálně rozšíří, tak jako vaše ostatní videa. Mluvili jsme o spoustě různých bodech. která jsou zásadní historické době. Tento rozhovor má už přes 80 minut, přitom měl mít jen 30 minut. Dr. Shivo, máte na závěr nějaké poslední myšlenky? Pokud lidé chtějí jednoduše pochopit vše, o čem jsem mluvil, vezměte si kus papíru a nakreslete na něj trojúhelník. K levému dolnímu rohu napište Svoboda, na špičku napište Pravda a vpravo dolů napište Zdraví. Všechny tyto věci jsou propojené. Ze svobody můžeme odhalit pravdu. A z pravdy můžeme vyřešit zdraví. Zdraví pro naše těla, infrastrukturu a společnost. Jedině, když jsme zdraví, máme válečného ducha k boji za svobodu. Lidé, co něco tvoří a mají dovednosti, jsou budoucností, protože oni chápou, že CO2 v souvislosti se změnou klimatu je hoax. 

Moderátor: Pokud vás tento rozhovor inspiroval, sdílejte ho na svých sociálních sítích. V komentářích bude diskuze pokračovat. Uvidíme se příště. Pro Next News Network a Dr. Shivu, jsem Gary Franchi.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=1BiM1YYIPCo

 5,148 Zhlédnuto


  •  

Líbí se vám tvorba na tomto webu?

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

Vyberte způsob platby
Osobní údaje

Celkově: 100,00Kč One Time

guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
zdena

Moje srdce vi, ze pan Shiva ma pravdu. Je to velmi krasny clovek.Je zapsan do BILE KNIHY zivota.

Radim

Dobrý den, určitě s vámi souhlasím, bílí lidi by měli být jediní co mají práva, až ho zbělají tak mu budu věřit.

Honza

presne tak, souhlasim jak s pani zdenou tak s panem Radime, oba maji pravdu! zivot bile rasy je v ohrozeni!!! musime se branit okumaci cernych!!!

Mohlo by vás zajímat