ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA: Až 90 % pozitivních testů na COVID-19 by mělo být negativních

šokující zpráva

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Podle nové šokující zprávy z New York Times z USA by až 90 % pozitivních testů na covid-19 mělo být negativních.
  •  

Přepis:

Reportáž z OAN: Podle nové šokující zprávy až 90 % pozitivních testů na covid-19 v několika státech USA mělo být negativních. Než Facebook tohle video zcenzuruje, nebo bude označeno nějakým „fact-checkem”, tato zpráva přišla z New York Times. Přesně tak, z New York Times. Podle Times, a cituji: „Standardní testy diagnostikují velké množství lidí, kteří mohou přenášet relativně bezvýznamné množství viru a není pravděpodobně, že by byli nakažliví.” Dovolte mi to zopakovat.

Drtivá většina pozitivních PCR testů na covid-19 v naší zemi jsou klinicky bezvýznamné, protože je nepravděpodobné, že lidé, kteří testovali pozitivně, budou nakažliví. Proč? Odpovědí jsou cykly zvětšení. Vysvětlím vám to, je to prosté. PCR test, který je nejběžnější typ testu na covid, který znáte, identifikuje genetický materiál viru ve vzorku z tyčinky a pak ho opakovaně zvětšuje, dokud přístroj nedokáže identifikovat DNA viru. Pokud přístroj zjistí přítomnost DNA viru, test ukáže pozitivní výsledek.

Ale počet, kolikrát se genetický materiál na vzorku z tyčinky zvětší, je nesmírně důležitý, protože souvisí s virovou zátěží. Všichni víme o tom, že když dostanete covid-19 a nemáte žádné příznaky, pravděpodobně máte ve svém těle velmi malou virovou zátěž, nebo naopak pokud dostanete covid-19 a máte vážné příznaky, můžete mít vyšší virovou zátěž. Pokud genetický materiál ze vzorku dostatečně zvětšíte, zjistíte přítomnost DNA viru, i když virová zátěž v těle člověka je klinicky bezvýznamná.

Jestli se vám líbí tvorba a překlady na tomto webu, ocením jakoukoliv vaši finanční podporu
k udržení chodu tohoto projektu, děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

To znamená, že i když ten člověk má jen malé kousíčky viru ve svém těle, i když nemá žádné příznaky, i když je velká nepravděpodobnost, že bude nakažlivý a že bude přenášet vir na další lidi. New York Times zkoumali data z testování covidu-19 z New Yorku, Massachusettsu a Nevady, a zjistili, cituji: „Až 90 % lidí, co testují pozitivně, přenášeli sotva nějaký virus.” To protože PCR testy na covid-19 v USA používají mezi 35 – 40 cykly zvětšení k identifikaci genetického materiálu viru.

Mnoha odborníků se shoduje, že cokoliv nad 30 cyklů zvětšení povede k identifikaci neaktivního, mrtvého nebo klinicky bezvýznamného množství viru, což vede k pozitivnímu výsledku testu. New York Times ve skutečnosti tvrdí, že ze 45 tisíc pozitivních testů na covid-19 z jednoho dne minulý týden a cituji: „Pokud by se míry nakažlivosti v Massachusettsu a New Yorku měli aplikovat celonárodně, možná jen 4500 z těch lidí by muselo jít do izolace a podrobit se kontaktnímu trasování.”

Proč je tohle důležité? Protože současná zdravotní nařízení, karantény, omezení cestování, uzavření podniků, posiloven, rodiny nemohou pořádat pohřby, lidé nemohou chodit do kostela… tohle vše je založené na počtu případů covidu-19 v naší zemi. Ne na úmrtí na covid-19, ne na úmrtnosti nakažených, ne na míře hospitalizace… ne na počtu použitých ventilátorů, ne na lůžkové kapacitě jednotek intenzivní péče… Nařízení v souvislosti s covidem-19 v naší zemi jsou založená na počtu případů covidu-19, což znamená pozitivní testy na covid-19. Podle zprávy z New York Times, až 90 % pozitivních testů na covid-19 by mělo být negativních.

Překlad: David Formánek

Zdroj zprávy: https://www.nytimes.com/2020/08/29/health/coronavirus-testing.html

 28,405 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Feler

To, že 90% testů metodou PCR s cykly pomnožovani nad 30 cyklů je vydavano klamně za pozitivnií výsledek testu, neni nic prekvapiveho.
Globalni kovid masinerie nam od sameho zacatku lže!!!
Žádná pandemie se nikde nešíří, pouze strach z pandemie – cílená demagogie vlád a provladnich medii.
Bohuzel, vystraseni lide jsou nejlepsimi dozorci pro dohled nad nesmyslnym nosenim rousek. (to mi příjde jako novodoby fašismus; noseni náhubku je jak heilovani pravicí.).

Last edited 20 dní před by Feler
Marek

Rad by som poprosil o link na ten clanok v new york times:) dakujem

Marek

Dakujem!

Lekno

az na to,ze virus neexistuje.
pozri prednasku od: Anita Petek

Martina

Až na to, že nemá DNA, ale RNA. O zbytku informací v článku raději nemluvím, ano jede se 35-40 cyklů, ale mnohé pozitivity se ukazují už v 10.,13. cyklu. Nešiřte tyto dezinformace a nepište o věcech, o kterých nic nevíte

Libor

Co konkrétnĕ je dezinfomace? Píšete: „Mnohé pozitivity se ukazují už v 10., 13.cyklu.“ Stejnĕ tak by se ovšem dalo napsat: Mnohé pozitivity se ukazují až v 35-40 cyklu..

Feler

lid ma svuj chleb a hry, tedy vakciny a pandemii. Vubec se nedivim, ze ten rakousky desatnik dosahl postu „fuhrera“…. Opakuje se historie? neni vubec dulezite, ze viry maji RNA, ale šiřeni strachu ve spolecnosti…

Tibor

Mudr Pekova uz davno hovorila o tom ze tieto testy su ucelove a ze je nutne zacat s inymi testami. To maju byt kvantitativne testy.

Mohlo by vás zajímat