Proč jste se inkarnovali na Zemi? ~ Channeling Arkturiánské rady z 9D

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Arkturiánská rada v tomto channelingu vzdává poctu lidem za jejich odvahu a sílu, inkarnovat se na Zemi jako na velmi těžké planetě pro život.
  •  

Přepis

Daniel: Zdravím všichni, tady Daniel Scranton a budu channelovat Arkturiánskou radu.

Channeling: Jsme nepřetržitě fascinováni způsobem, jakým lidstvo dokáže trpět a tolik toho vydržet, zatímco také udržovat svůj pocit naděje, své hledání radosti, a svoji touhu po dosažení stavu osvícení. Jste mistři, kteří věděli, že zvládnou tvrdé podmínky 3D a 4D Země. To je důvod, proč vám byla dána příležitost, prožít mnoho životů na Zemi. Zkušenost na Zemi není past, a neuvízli jste tam, protože jste zapomenuli, že jste bytosti zdrojové energie. Inkarnovali jste se na Zemi, protože jste chtěli tu konkrétní zkušenost.

Věděli, že to bude obtížné,a věděli jste, že to zvládnete. Když lidé mluví o tom, že se jim stýská po domově, že chtějí jít zpátky do hvězdné soustavy,ze které pochází, ti jedinci také zapomínají, že výzvy Země jsou unikátní. Dávají vám příležitost, stát ve své síle v přítomnosti těžkých situací, a uvědomit si, že jste mocné bytosti zdrojové energie.

Darovali jste si příležitost, uvědomit si pravdu toho, kým jako bytosti zdrojové energie jste. Máte schopnost jít mnohem dál, než kam byl kdy schopný dojít kdokoliv jiný v lidské formě. Děláte to jako kolektiv a to je velmi působivé. Rozhodli jste se, nežít na planetě, která by neumožnila miliardám lidí schopnost ocenit tu novou 5D Zemi. Jste tam, abyste ostatní povznášeli. Abyste se navzájem zachránili. Abyste se bezpodmínečně milovali. A opakovaně ukazujete, že to zvládnete, a že to ve skutečnosti děláte.

Samozřejmě, ne všichni… A máte svoje chybičky… Narážíte na problémy, padáte na kolena, ale vždy vstanete a to je něco, co nám na lidstvu přijde velmi působivé. Ve své fascinaci nejsme sami. Napříč galaxií je spousta bytostí, které cítí to, jak vnímáme vás všechny. Ti z vás, kteří přijmuli nejvyšší výzvu, inkarnovat se na polarizovanou planetu s počátkem cesty v 3D… Vzdáváme vám poctu. Oceňujeme vás a nejsme sami. Přijměte ocenění a uznání, které k vám neustále přichází z nebes. Je velmi upřímné. Jsme Arkturiánská rada. Užili jsme si komunikaci s vámi.

Zdroj: https://bit.ly/2VDuJXP

Web Daniela Scrantona: https://bit.ly/3aBQivV

 2,897 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
V@V

Web Daniela Scrantona—Stačí mi jediný pohled na toho vyčuránka a vidím ho v celé jeho kráse.Nikdo z vás nevidí jeho duši?Nikdo z vás neví,že když má někdo dar,tak nebere od lidí peníze?Jste velice naivní.Tolik žvanilů ze sebe dělá jakéhosi guru a lidé jim to pořád žerou.No,každého věc a cesta.

Mohlo by vás zajímat