Přeřeknutí v australské TV

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Poslouchejte pozorně, jak se australský politik při živém vysílání přeřekl. Vidíme čím dál více lidí ve vysokých pozicích, jak svými přeřeky poodhalují skutečnou realitu toho, co je v plánu... už to nemohou skrývat. Tohle je jen začátek, více a více lidí se bude probouzet a oni to nebudou moct skrývat :-)
  •  

 6,530 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Mirec
Gigant

Pane Davide, děkuji Vám za odvahu a pracovitost, díky které mohou být pravdivě informovaní i lidi jako já nebo můj děda. Díky Vám jsem oslovila desítky lidí a budeme Vás v příštích dnech podporovat i finančně, já jsem už začala. Prosím, vydržte! Jste válečník, to skýtá mnohé, jen prosím vydržte:) ty s*áče dáme!!! 🙂

Marek

Diky za praci. Taky poslu nejaky krejcar. Chce to aby se lidi probrali. Ze 100lidi co znam ma tento nazor tak 10. Ziju u Prahy no. Proste v hajzlu. Hlavne mlady. Kazdej voli piraty. 😔

Marek

No spis tak dva lidi. 10 jsem prehnal

Mivim

Obdivuju te Davide !
Jsi uzasny manipulator a vymyvac mozku!
Myslim si ze sam tem lzim a vymyslum neveris jen siris konspiracni blbosti a vydelavas na lidske blbosti !!!
Abys me pochopil ….ja te neodsuzuju libi se mi co si dokazal. Jak oblbujes lidi a oni ti …pouziju vyraz co nenavidim …jak tupe ovce posilaji penize. Doufam ze ti to dobre vynasi a nebudes muset nikdy pracovat a dozijes se klidneho a bohateho duchodu.

Harmonizace prostoru, těla a vody & Ochrana proti EMF a 5G

Objevte sílu Somavedicu na vlastní kůži

Mohlo by vás zajímat