(CZ) Out of the Shadows – Vystoupení ze stínů [DOKUMENT]

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Dokument „Vystoupení ze stínů“ odhaluje, jak mainstreamová média a Hollywood manipuluje lidmi šířením propagandy ve svém obsahu. Dozvíme se o technikách manipulace veřejnosti, o programech MK-Ultra a operace Paperclip, o kultech provozující sexuální pedofilní kruhy, a mnohem víc.
  •  

Výplň: Další technika z programu MK-Ultra spočívá v použití kontroly pomocí sexuálního vydírání. Rozhodlo se provést nedobrovolné testování na lidech. Usoudilo se, že by měli být na okraji společnosti, protože takoví lidé jsou nejzranitelnější. Studovali jsme prostitutky a jejich chování. Jak můžete použít ženu, která je ochotná dát své tělo muži za peníze, aby z něj dostala informace, které jsou důležitější, jako státní tajemství? Hodně jsme se dozvěděli o lidské povaze v ložnici. Začali jsem shromažďovat znalosti, které lze použít v operacích. V tomto všem byly oběti. Jak je uvedeno v jedné zprávě agentury: Nemáme odpověď na otázku morálního aspektu.

Kevin Shipp: Jedna z oblíbených taktik CIA je sexuální vydírání. Pracoval jsem s psychology ze CIA… jsou oplzlí.

Výplň: Každý dům by měl mít tajný vchod. – Tohle se zvedá? – Ano. Je to padací poklop, pod kterým je tajná místnost.

Kevin Shipp: Provozují operace na vydírání, kdy dostanou známé lidi ve vládě a privátním sektoru do kompromitujících pozic v sídle Playboye, na Epsteinově letadle, na jeho ostrově orgií, a u toho je fotí. Pak už těmto kongresmanům, ředitelům společnostem a podobným lidem jen říkají: Kdybych byl vámi, nemluvil bych o tom, protože máme fotky, kde jste na Epsteinově letadle se 14letou dívkou.

Takto někoho navždy umlčí.

Mike Smith: Když se nad tím zamyslíte, je to dost prosté. Abyste mohli kontrolovat populaci, musíte kontrolovat lidi, co mají na populaci vliv. Některé tyto hvězdy mají 20-30 milionů fanoušků. To je více fanoušků než CNN, Fox, ABC… Tito lidé musí být kontrolováni. Nemůžou jen začít říkat cokoliv, co chtějí. Musí mít nastavené nějaké limity. Musí být kontrolováni nebo nedostanou platformu pro sdílení svého hlasu.

Výplň (komik George Carlin): Zapomeňte na politiky. Politici vám mají dávat pocit, že máte svobodu volby. Nemáte. Nemáte na výběr. Máte vlastníky, kteří vás vlastní. Vlastní vše. Vlastní veškerou důležitou půdu. Vlastní a kontrolují korporace. Už dlouho mají zaplacený senát, kongres, sněmovnu, magistráty… mají soudce ve své zadní kapse, a vlastní velké mediální společnost, aby kontrolovali veškeré zprávy a informace, které slyšíte. Drží vás za koule! Je to velký klub a vy v něm nejste. Vy a já nejsme ve velkém klubu. Mimochodem, je to stejný klub, který vám neustále říká, čemu věřit. V médiích vám říkají, čemu věřit, co si myslet a co kupovat.

Stůl je nahnutý, lidi. Hra je zmanipulovaná. Nikdo si toho nevšímá. Nikomu na tom nezáleží. Dobří, upřímní a tvrdě pracující lidé, ať už jsou to úředníci nebo dělníci, tohle jsou skromní lidé, kteří nadále volí tyto bohaté kokoty, kterým na nich nesejde. Vůbec jim na vás nezáleží. Vůbec. A nikdo si toho zdánlivě nevšímá a nikomu na tom nesejde. Na to vlastníci spoléhají. Na to, že Američani zůstanou úmyslně v nevědomosti, protože vlastníci v této zemi znají pravdu. Říká se jí americký sen, protože musíte spát, abyste mu věřili.

Mike Smith: Na chvíli se zastavte a podívejte se na celkový obrázek. Porovnejte starodávnou dobu s dneškem. Tehdy měli polobohy a bohy. Měli Achilla, Herkula, Merkura… tohle vše byli polobozi.

K těmto polobohům tehdejší lidé vzhlíželi. Dnes máme lidi jako Jay-Z, Rihanna, Beyoncé, Lady Gaga, Katy Perry. Ve filmech máme Brada Pitta, Willa Smithe. Máme všechny tyto velké hvězdy. Dávají je na jeviště, jakoby byli bohové nebo polobozi.

Výplň (Ricky Gervais z Golden Globes): V této místnosti jsou jedni z nejdůležitější televizních a filmových šéfů na světě. Lidé ze všech oblastí, kteří ale mají jednu věc společnou. Všichni se bojí Ronana Farrowa (Odhalil sexuální zločiny Weinsteina, pozn. překl.). Jde si pro vás. Jde si pro vás. Když mluvíme o vás, vy perverzáci, rok 2019 byl velký rok… velký rok pro filmy o pedofilech. Surviving R. Kelly. Leaving Neverland. Dva papežové. Ticho. Zmlkněte. Je mi to jedno.

Kevin Shipp: Většina lidí si nechce připustit, že se tyto věci dějí. Všichni máme mentální obranné mechanismy. Většina lidí si nechce přiznat, že existuje elitní kruh pedofilů. To stejné platí tady. Psychologicky ztrácíte bezpečí, jistotu, a jakoukoliv svoji nevinnost, když si uvědomíte, že tohle se děje. Je těžké tu hranici překročit a zjistit, že tyto věci se dějí. Proto je kritické uvažování důležité. Lidé se na tohle musí dívat kriticky a uvidět, co se jim říká, aby mohli překročit tu psychologickou hranici, kdy odmítají vidět to, co je přímo před nimi.

Kevin Shipp: Když Kevin řekl, že existuje elitní kruh pedofilů, napadlo mě… tohle je pro mě těžké přijmout. Začal jsem vzpomínat na konverzace a věci, které jsem slyšel, ale nikdy jsem to neviděl. Nemáme to volně před očima. Myslel jsem si… nikdo přece tohle nemůže dělat. Kdybych viděl někoho, jak ubližuje dítěti, zabil bych ho. Zabil bych ho.

Liz Crokin

Nikdy bych nedovolil, aby někdo přede mnou ubližoval dítěti. To, co Kevin říkal, bylo pro mě těžké přijmout. Nechtěl jsem tomu věřit. Ale postupně jsem se na této cestě přinutil, abych zvážil, co když je tohle skutečné? Jediný člověk, který o těchto věcech mluvil, byla žena jménem Liz Crokin.

Média ji naprosto očernila. Jak jsem začal zkoumat věci, o kterých mluvila, zjistil jsem, že na tom, co říká, je nějaká pravda. Chtěl jsem si s ní promluvit.

Liz Crokin: Novinařinu jsem začala dělat ve velmi útlém věku. Moje první práce byla pro Fox Chicago, když mi bylo 17 let. Na University of Iowa jsem studovala politickou vědu a žurnalistiku. Během jednoho semestru jsem měla praxi pro Billa O’Reillyho na Fox News Channel.

V mém posledním ročníku jsem pracovala jako stážistka pro reportáže z Bílého domu. Dělala jsem dalších pár měsíců každý den reportáže z Bílého domu. Pak jsem začala pracovat pro Chicago Tribune. Můj první šéf mi řekl, že vše, o čem budu podávat zprávy, by mělo být opakovaně překontrolováno a pořádně ověřeno.

Takto jsem byla vycvičena a tohle je něco, co dělá skutečný a upřímný novinář. Začala jsem psát o místní politice, seriózních tématech, a pak jsem nakonec získala vlastní rubriku v novinách, kde jsem dělala rozhovory s celebritami, politiky a hudebníky. Pracovala jsem v US Weekly, poté jsem pracovala pro časopis In Touch Weekly. V roce 2015 jsem cítila potřebu, vrátit se k reportážím seriózních zpráv. Počátkem roku 2016 jsem začala pracovat pro radnici a nakonec pro New York Observer.

Zveřejnila jsem spoustu reportáží o volbách. Pracovala jsem v médiích více jak 20 let a nikdy jsem neměla problémy. Byla jsem uznávaná. Mainstreamová média mě v podstatě přijímala, dokud jsem nezačala dělat reportáž o pizzagate. PIZZAGATE SKUTEČNOST NEBO FIKCE? Když pizzagate vyšlo najevo, média se z toho snažila udělat něco, co to nebylo.

Edgar Welch

Výplň (zpravodajství): Překvapení prezidentské kampaně byl nárůst falešných zpráv na internetu. 28letý Edgar Welch byl zatčen ve Washingtonu před Comet Ping Pong, populární rodinnou pizzerií. Washingtonská policie tvrdí, že Welch vystřelil alespoň jeden náboj do podlahy s puškou AR-15 jako je tato na jeho facebookovém profilu.

Nikdo nebyl zraněn. Někdo na Twitteru, jehož jméno není ověřeno, ale má několik tisíc fanoušků, zveřejnil, že nové emaily nalezené na notebooku Anthony Weinera potvrzují, že Hillary Clintonová byla zapletená v pedofilním kruhu. Fámy se rozšířily, což inspirovalo některé nové internetové slídily, začít zkoumat hacknuté emaily Johna Podesty a najít pravdu a lokaci tzv. sexuálního kruhu.

Liz Crokin: Ty emaily jsou plné krycích názvů. Spousta těch krycích názvů jsou názvy pro jídlo jako pizza.

Výplň: Někdo mi řekl, abych si v Podestových emailech vyhledal slovo „pizza“. Jakmile vstoupíte do té králičí nory, nevyjdete z ní jako stejný člověk.

Liz Crokin: Od začátku bylo jasné, že tato slova jsou krycí názvy pro něco jiného, protože kontext, ve kterém byly použity, nedával smysl.

Výplň (reportáž z televize): Aby bylo jasno, ani v jednom Podestově emailu se nepíše o sexuálním obchodování s dětmi nebo pedofilii. To je skutečnost. Ale jsou tam desítky zdánlivě zvláštně formulovaných emailů, co mluví o pizze a kapesnících. Výzkumníci tvrdí, že slova v emailech jako pizza a kapesník jsou krycí názvy, které pedofilové používají.

Výplň: Jsou to krycí názvy… nemluví jen o pizze. Kdo si udělá hodinu času, aby si dal kousek pizzy?

Liz Crokin: Můžete dostat službu na půl hodiny, můžete dostat půlhodinovou masáž, ale nemůžete dostat jídlo na půl hodiny. To nedává smysl.

Výplň: Další věty jako: „Realitní makléř našel kapesník. Myslím si, že je na něm mapa, která souvisí s pizzou.“ Další věta: „Obama utratil 65 000 dolarů za pizzu a hotdogy z Chicaga. Používáme stejné kanály?“

Liz Crokin: Pizza je dobře známý krycí název pedofilů, který policie používá k zatčení sexuálních predátorů dětí na internetu. Policie podnikla několik zatčení pedofilů, co se snažili svádět děti pomocí pedofilního krycího názvu „pizza“.

Výplň (reportáž z televize): V roce 2007 se odtajnil FBI dokument. Ten dokument podle FBI zahrnuje běžně používané symboly, kterými pedofilové dávají najevo svoje preference u dětí. Vidíte ten symbol trojúhelníku? Ten znamená tzv. „chlapeckou lásku“. Známá pizzerie Besta Pizza měla tohle jako své logo až do doby před pár týdny.

Liz Crokin: Lidé to neví, protože mainstreamová médiá odmítá o tom udělat reportáž. Veškerá mainstreamová média předefinovala význam pizzagate, aby to znělo směšně a méně věrohodně. Měli lidi jako Megyn Kelly, která udělala rozhovor s Jamesem Alefantisem, nepoložila mu žádné těžké otázky. ~ Konspirační teorie, o které i washingtonská policie tvrdí, že není založena na faktech. Nepoložila mu žádné otázky o obrázcích dětí na jeho Instagramu, které vypadají zneužitě, jak jsou sexualizované. Nezeptala se na krycí názvy pedofilů. Mainstreamová média z něj udělala oběť, nevinného člověka, který byl obviněn z něčeho nepravdivého. Jen jeho samotný instagramový účet by měl stačit k tomu, aby ho policie prošetřila.

Výplň (reportáž z televize): Vyšetřovatelé už prokázali, že tento příběh není opodstatněný, že? Ve skutečnosti ne. To je, co potřebujete vědět. Neproběhlo ani jedno veřejné vyšetřování.

Nevyšetřovala to místní policie, FBI… nikdo. Tohle musí být velká otázka. Ne pro Podestu nebo vlastníky pizzerií, ale pro policii. Ať už je na tom něco pravda, nebo není, velkou otázkou je: Proč neproběhlo žádné vyšetřování?

Obrazy Johna Podesty

Liz Crokin: Spousta lidí v médiích řekli, že pizzagate je konspirační teorie, že byla vyvrácena… nebyla vyvrácena. Pokud byla, vysvětlete ty krycí názvy. Dodnes nikdo, včetně samotného Johna Podesty, nedokáže vysvětlit krycí názvy v jeho emailech. Johne Podesto, můžete prosím vysvětlit, proč si pronajímáte děti jako zábavu pro své večírky pro dospělé? Nikdo nevysvětlil, proč John Podesta má doslova pedofilní a kanibalistické obrazy ve své kanceláři a svém domě. To stejné Tony Podesta.

Marina Abramovic

Pak máte „duchovní vaření večeře“ a Marinu Abramovic, která ta duchovní vaření večeře prováděla. Proč chodí na duchovní vaření večeře? Proč obětují slepice Molochovi na své zahradě? Tohle nejsou moje, ale jejich slova. Tohle je v jejich emailech. Jsem ochotná debatovat s kýmkoliv, kdo si myslí, že případ pizzagate byl vyvrácen.

Výplň (rozhovor): John Podesta: Ptáte se, kdy jsem měl poslední brífink? To bylo poprvé a naposledy, co jsem s nimi mluvil. Moderátor: 19. října je naposledy, co jste slyšel od FBI? Podesta: Ano. Moderátor: Žádné další vyšetřování vašich osobních emailů nebude? Podesta: Přesně tak.

Liz Crokin: Nejen, že mainstreamová média o pizzagate lhala, ale ve skutečnosti vám řekla, že je protizákonné číst emaily Johna Podesty na WikiLeaks. Chris Cuomo na CNN se s vážným výrazem podíval do kamery a řekl: „Je protizákonné, číst si emaily Johna Podesty.“

Výplň (Chris Cuomo ze CNN): Pamatujte, že je protizákonné vlastnit tyto ukradené dokumenty. Pro média je to jiné. Vše, co se o tomto dozvíte, se dozvíte od nás.

Liz Crokin: Až tak moc se bojí těch emailů, a až tak moc výbušný je obsah těch emailů, že měli potřebu vám říct, že ty emaily nemůžete číst, a pokud budete, můžete jít do vězení.

Lidé, kteří odhalují elitní pedofily, obvykle utrpí nějakou nehodu. Spousta těch lidí záhadně zemřela.

Výplň (reportáž): NBC News se dozvěděla, že zdiskreditovaný finančník Jeffrey Epstein je mrtvý. Vzal si vlastní život ve své cele.

Výplň (Rudy Giuliani): Nemá to žádnou omluvu. To, co se stalo, je podle mě neuvěřitelné. Ten člověk byl vysoce rizikový. Existuje nejspíš 50 důležitých lidí, kteří mají motiv, ho zabít. Ani nevíme, kdo jsou. Ale víme, že jsou někteří lidé, kteří kvůli Epsteinovy měli spoustu problémů. Oni ví, kdo jsou.

Liz Crokin: Jeho (Epsteinovy, pozn. překladatele) letové záznamy obsahují jména těch největších, nejslavnějších a nejmocnějších lidí na světě. Jsou tam jména členů královské rodiny, princ Andrew, modelky jako Naomi Cambell, slavní herci jako Kevin Spacey. Bill Clinton je v těch letových záznamech uveden více jak 25x. Hillary Clintonová také byla na jeho ostrově. Otázkou tedy je: Kolik lidí, kteří letěli jeho letadlem, kteří navštívili jeho soukromý ostrov, kteří navštívili jeho obří ranč v Novém Mexiku, bylo také zapletených ve znásilňování, mučení a obchodování s dětmi?

Výplň (Cindy McCainová): Skrývá se to před nosem. Epstein se skrýval před nosem. My všichni o něm věděli. Věděli jsme, co dělá. Ale neměli jsme nikoho, kdo by po něm právně šel. Z nějakého důvodu se ho báli.

Liz Crokin: To ohromující o Cindy McCainové je, že její manžel byl senátor a ona byla v představenstvu s texaským guvernérem. O Jeffrey Epsteinovi věděla a nic neudělala. Její organizace má za cíl zastavit lidi, jako je Jeffrey Epstein. Všichni o něm věděli. Nic s tím neudělali. Když Ricky Gervais na předávání cen Golden Globes řekl: „Vy všichni se kamarádíte s Jeffrey Epsteinem,“ nelhal.

Výplň (Ricky Gervais): Nakonec se nezabije. Tak jako Jeffrey Epstein. Zmlkněte. Vím, že je váš kamarád, ale nezajímá mě to. Museli jste se sem dostat po vlastní trase, vlastním letadlem, co?

Liz Crokin: Kolik těch slavných lidí bylo na jeho ostrově? Nejen, že mainstreamová média nesou spoluvinu, řekla bych, že jsou spolupachatelé ve zločinech proti dětem.

Výplň (moderátorka ABC NEWS): Řekla mi vše. Měla fotky, měla vše. 12 let se skrývala a my ji přesvědčili, aby si s námi promluvila. To, co jsem měli, bylo neuvěřitelné. Měli jsme Billa Clintona, měli jsme vše.

Tři roky jsem se to marně snažila zveřejnit. Teď se to vše dostává ven, jakoby to byla nová zjištění, a já to vše měla. Nesmírně mě to štve. Každý den mě to víc štve, protože si říkám… to, co jsme měli, bylo neskutečné. Právník Brad Edwards před třemi lety řekl, že přijde čas, kdy si uvědomíme, že Jeffrey Epstein je největší pedofil, jakého tato země kdy poznala. Tohle vše jsem měla před třemi lety.

Liz Crokin: Na začátku roku 2018 došlo k tomu, že Keith Raniere, který vedl kult NXIVM zapletený v sexuálním obchodování s dětmi, byl zatčen. Kdo další byl zatčen? Allison Mack, slavná celebrita, která hrála v seriálu Smallville. Byla také zatčená, protože byla členkou tohoto kultu, který byl zapleten v obchodování s dětmi. Nejen obchodování s dětmi, ale vedli školky v Novém Mexiku. NXIVM je dalším příkladem toho, jak tyto elitní pedofilní kruhy fungují. Tohle byla obrovská organizace financovaná bohatými lidmi, včetně dědiček firmy Seagram, Nancy Salzman a Clare Bronfman. Očividně ty školky používali k obchodování s dětmi.

Ten kult se také angažoval v experimentech mučení lidí, které prováděli na některých svých členech. Nedávno 90 jejich obětí podalo žalobu. Představuji si, že brzy v této obžalobě uslyšíme více o lidských experimentech, mučení, sexuálním zneužívání a sexuálním obchodování s dětmi. Techniky v tomto kultu se dost podobají technikám, které naše vláda používala v programu MK-Ultra.

Výplň (obět kultu NXIVM): Cejchovali ženám jejich iniciály. Říkali: Co je na tom tak špatného? Všichni ve vnějším neboli skutečném světě byli zděšeni: Cože, oni cejchují ženy?! Tak jsem odešla, zašla za lidmi z výkonné rady a řekla, že chci zpátky své fotky, videa… to cejchování bylo nahráno. To vše jsem chtěla zpět. Nic z toho se nestalo.

Kevin Shipp: Jde o stejný strach, kontrolu mysli a vyhrožování. Pokud se dostanete k vrchním elitám a začnete cokoliv odhalovat, mají stejný systém, jak naprosto zničit vás, vaši kariéru, vydírat vás jako Epstein, kdy vás natočí v kompromitujících pozicích… To se děje jak v Hollywoodu mezi celebritami, a některými elitami, a také se to děje v kongresu a senátu. Pokud jen naznačí, že některé ty věci odhalí, je s nimi konec.

Výplň (Kanye West): Spousta lidí tady má pocit, že jsou ztraceni. Víte, proč? Protože vám lhali. Google vám lhal. Facebook vám lhal. Rádio vám lhalo.

Liz Crokin: Mocní lidé, ať už v hudebním průmyslu nebo filmovém průmyslu… vám umožní jen určitou míru úspěchu, pokud jste ochotní se přidat do jejich klubu. Pokud jste ochotní, být součástí jejich tajné společnosti, nebo pokud jste kompromitovaní. Nenechají vás, abyste získali velkou slávu a moc, pokud vás nemohou kontrolovat.

Kevin Shipp: Klasickým příkladem je podle mě Katy Perry. Katy Perry byla velmi talentovaná náboženská zpěvačka. Ale nikam nesměřovala. Dostala se do Hollywoodu, kde jí v podstatě řekli: Chceš uspět? Hraj podle našich okultních pravidel, začneš to ukazovat ve svých videích. Teď natáčí videa, kde ukazuje, že je v pekle, videa se satanskou tematikou. A kde je teď? Je vysoce úspěšná.

To stejné s Lady Gagou, která ve skutečnosti řekla, že ji už nebaví, že s ní manipulují. Musela si dát pauzu.

Výplň (Marina Abramovic): Je to mladá, pobuřující dívka, co nosí zvláštní oblečení. Je extrémní, je experimentální. Na Twitteru ji sleduje 43 milionů lidí. Pozorují vše, co dělá. Malá monstra… Přišla do mého domu velmi pokorná a požádala mě, jestli ji mohu učit. V lese jsme uspořádaly výcvik. Byla nesmírně dobrou studentkou. Nikdy nepodváděla. Zašla dál, než jsem po ní chtěla.

Výplň (Lady Gaga): Je neomezená bytost. Jako já, samozvaná popová performátorka, chce jít domů a podřezat si žíly… Nejsem jako ona, nemám tak umělecké cítění jako ona. Ona je tak bezmezná.

Výplň (Marina Abramovic): 14leté děti, kteří nikdy neslyšely o performance art, se nyní zajímají o moji práci díky Lady Gaga. Takto jsem se zviditelnila v masové kultuře.

Liz Crokin: Marina Abramovic je zmíněna v Podestových emailech. To ona provádí duchovní vaření večeří. Lady Gaga řekla, že Marina s ní udělala cvičení, ve kterém ji svlékla celou do naha a nechala ji uprostřed lesa, aby se o sebe postarala a našla cestu zpět. Lidi, co stojí za programy MK-Ultra, takové věci dělají dětem, kterými manipulují. Víme, že Marina Abramovic je satanista.

Email od Mariny A. pro Johna Podestu

Když si vygooglujete její jméno a spirit cooking (duchovní vaření), najdete stovky fotek z jejích akcí, kde třeba mají dort ve formě člověka, kde vyobrazují lidský kanibalismus. Tvrdí, že se neangažují v kanibalismu.

Marina Abramovic a Lady Gaga

Na jejích akcích najdete slavné herce a politiky a ostatní velmi slavné a úspěšné podnikatele. Mají na stolech jídlo ve formě člověka.

Jak jsem začala zkoumat jejich kult, dozvěděla jsem se, že satanisté věří, že nějakým způsobem musí odhalovat, kým jsou. Proto vidíme, jak spousta členů tohoto kultu v Hollywoodu všude kolem sebe ukazují symboliku. Vidíme symbol pyramidy, neustále vidíme symbol jednoho oka, který se objevuje na předních stranách časopisů.

Symbol jednoho oka
Symbol pyramidy

Tohle má být symbol ďábla 666. Ty také všude vidíme.

Symbol čísla 666

Také vidíme symboly pedofilů, tu spirálu nebo trojúhelník v trojúhelníku. Také vidíme spoustu členů tohoto kultu, jak na svých sociálních sítích mluví o znásilňování dětí. Mluví o uctívání Satana. Lidé to berou jako vtipy. Vtipy to ale nejsou. Je mi jedno, jestli jste slavný komik. Nemůžete mi tvrdit, že to je vtipné. Na znásilňování dětí není nic vtipného.

Symboly pedofilů

Výplň (Jim Carrey na Late Night Show): Jim Carrey: Nevíš, co to je? Jimmy Fallon: Nemám ponětí. Jim Carrey: Vy nevíte, Jimmy Fallon neví, David Letterman neví, všichni komici v šoubyznysu neví, co je tohle…

Kevin Shipp: Vyžaduje odvahu zveřejnit film, který tohle odhaluje, protože doteď to nikdo neudělal, ale jak lidi tato fakta uvidí, řeknou si: Páni, to jsem nevěděl o Tunkinském zálivu, to jsem nevěděl o válce ve Vietnamu. Začnou to kontrolovat a zjistí, že je to pravda. Tak si to začnou spojovat… Dobrý film je naučí, jak používat kritické myšlení k analyzování toho, co sledují. Překonáme velkou překážku, pokud dokážeme lidi přimět, aby analyzovali, co sledují. Jakmile to začnou analyzovat, uvidí všechny spojitosti, které se obvykle samy propojí.

Mike Smith: Liz Crokin zašla tak daleko do přední linie, že byla zesměšňovaná, označovaná za šílence. Položím otázku všem těm lidem, co ji zesměšňovali… Zdá se vám teď tak šílená?

Liz Crokin: Když všechna fakta dáte dohromady a použijete kritické myšlení, uvědomíte si, že tyto věci jsou skutečné. Není jeden hlavní nezvratný důkaz. Je mnoho malých nezvratných důkazů, které si musíte propojit, a musíte použít kritické myšlení, abyste pochopili, že tyto věci jsou skutečné. To nás přivádí k zásadní otázce: Když byl Jeffrey Epstein odhalen a je údajně mrtvý, kolik jeho kamarádů, kteří pravidelně navštěvovali jeho sexuální ostrov, bylo také zapletených ve znásilňování, mučení a obchodování s dětmi? To je pizzagate.

Mike Smith: Asi chci, abyste se na chvíli zastavili, poodstoupili, podívali se na slova svých písniček, na agendy ve filmech, na zprávy v médiích, které vstřebáváte… Nemůžeme tvrdit, že vše je špatné, že celý Hollywood je špatný. To není pravda. Není pravda, že celá CIA je špatná. Existuje spousta dobrých lidí, kteří pracují v obou průmyslech. Nejsou to špatní lidé. Ale pokud lidé, co kontrolují zprávy a agendy, nejsou dobří lidé, a mají odlišné agendy, můžou vás jimi ovlivňovat a ani si toho nevšimnete, dokud se nezastavíte a nepodíváte na věci objektivně.

Brad Martin: Už nemohu dělat kompromisy. O tom není život. Chci předat dobré poselství svým dětem, a chci, aby věděly, že jejich táta nakonec udělal správnou věc, a že jejich táta bojoval za dobrou věc. Pokud někdy dostanu příležitost točit filmy, které šíří dobré poselství, a lidé si začnou uvědomovat, že mohou být dobří, a že mohou začít dělat dobré věci, že to je další fáze, lidé tomu začnou věřit. To stejné se znecitlivěním násilí… lidé začali věřit, že je v pořádku někoho zabít, nebo že sledovat, jak někdo umírá, není žádná velká věc. Když lidé nepomáhají ostatním potřebným na ulici, máme problém. Tohle se teď může změnit. Tento dokument dělám, protože chci být jeden z prvních lidí, co může říct: Nemusí to takové být. Jsme dobří lidé. Lidé jsou dobří. Můžeme svět udělat lepším. Protože peníze a technologie, abychom tento svět udělali lepším, už existují. Jen byly dlouho kontrolovány. Je načase, aby se to vše odhalilo. Možná jsem katalyzátorem pro něco lepšího.

Mike Smith: Jak budou média vypadat v budoucnu? Doufám, že nebudou filtrovaná. Rád bych vytvořil platformu nebo nějaký systém, kde umělci se mohou přímo spojit se svým publikem. Chci tvořit produkty a vyprávět příběhy, které lidi sbližují, které přináší soucit, lásku, odpuštění, které přináší inspiraci a odvahu, bez vlivu násilí nebo bezdůvodného sexu, bezdůvodných úmrtí nebo hrůz, protože tyto věci se uchovávají v naší psychice a duši. Nemyslím si, že takto náš svět měl vypadat. Pravda se objevuje, nikdy neříká

Překlad: David F.

Podpořte i tvůrce dokumentu na: Outofshadows.org

 22,392 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
klarka

dekuju za preklad. Preju hodne stesti v praci!!!

David F.

Děkuji! Cením si zpětné vazby.

Mohlo by vás zajímat