(CZ) Out of the Shadows – Vystoupení ze stínů [DOKUMENT]

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Dokument „Vystoupení ze stínů“ odhaluje, jak mainstreamová média a Hollywood manipuluje lidmi šířením propagandy ve svém obsahu. Dozvíme se o technikách manipulace veřejnosti, o programech MK-Ultra a operace Paperclip, o kultech provozující sexuální pedofilní kruhy, a mnohem víc.
  •  

Kevin Shipp: Senátor Moynihan navrhl zákon ke zrušení CIA. Dvakrát ho představil. Podruhé to bylo v roce 1995. Paradoxně, o rok později v roce 1996 CIA založila styčné oddělení zábavního průmyslu, které specificky proniklo do Hollywoodu a Chase Brandon se účastnil na psaní scénářů například pro film The Recruit (Test).

Výplň (Chase Brandon o filmu Test): Je o velmi energických, soutěživých lidech, které motivuje vlastenectví a touha po službě pro vyšší věc.

Kevin Shipp: CIA byla a je v Hollywoodu, přispívala a přispívá do hollywoodské produkce a manipulace.

Brad Martin

Mike Smith: Jak jsem se začal probouzet, nikdy mě nenapadlo, že by CIA měla kancelář v Hollywoodu. Viděl jsem různé věci. Začal jsem se ptát, jestli to vidí někdo další. Mnoho lidí nebylo probuzených. ale mezi 1 % lidí, které jsem kontaktoval, byl můj bývalý kolega a kamarád Brad Martin.

Brad a já máme podobné kariéry. Oba jsme se vyšplhali nahoru. Zeptal jsem se ho: Brade, viděls přece tohle a tamto, že? A on: Jo, jasně. To mi dodalo sílu a pocit, že v tom nejsem sám. A sílu pokračovat dál.

Výplň (George Clooney): Něco vám povím. Brad je jeden z nejlepších kaskadérů, co jsem poznal. Nejspíše nejlepší.

Brad Martin: Jsem fyzicky velmi kreativní člověk. Kaskadérství pro filmy dělám už 26 nebo 27 let. Exceluji v akční a fyzické stránce. Dělal jsem souboje, gymnastiku, pády. Cvičil jsem velmi tvrdě a stal se jeden z nejlepších kaskadéru. Poté jsem začal koordinovat souboje, pak koordinoval kaskadéry a pak jsem byl režisérem akčních filmů. Velmi málo lidí se dostalo tam, kde jsem se dostal já. Jsem na to velmi pyšný. Měl jsem na filmový průmysl velmi idealistický pohled. Párkrát jsem byl zbaven té iluze. Vážně mám pocit, že každý film má agendu. Uvědomil jsem si, že to je jako stroj, který tvoří obsah pro lidi. Přestal jsem se dívat na televizi a na filmy. Jeden z důvodů, proč jsem filmy přestal sledovat, byl můj výzkum toho, co se teď děje ve světě. Veškerá ta zkorumpovanost a veškeré dějové zápletky reality…

Začal jsem si uvědomovat, že realita je 20x zajímavější než Hollywood. Byl jsem nadšenec do Hollywoodu, všechny ty filmy jsem miloval. Ale teď jsou bezvýznamné, protože vím, že to, co se teď děje, má účel a význam, a že to má důsledky. Jakmile se lidé dozví o tom, co se teď ve světě děje, jak mocenské skupiny spolu bojují, bude to nejlepší příběh všech dob. Například jsem na History Channel slyšel, že CIA pomohla Disneymu koupit veškerou půdu s bažinami na Floridě. Proč by mu CIA pomáhala?

Vypravěč: Jeho právník, co měl na starosti koupi půdy, v 2. sv. válce sloužil v armádní tajné službě. Věděl, jak udržet tajemství. Ke koupi pozemků použil několik různých společností bez jména Disneyho.

[24:40] Brad Martin: Tak jsem začal zkoumat spojení CIA s Hollywoodem, nebo aspoň s Disney. Washington DC má rozhodně vliv v Hollywoodu. Viděl jsem dokumenty, jak ministerstvo obrany a CIA píšou šéfům filmových studií a určitým způsobem je navádí. Spousta věcí, o kterých lidé mluví, jsou konspiračními teoriemi, ale některé věci se mnou rezonují, dávají mi smysl.

~ Informace o programu Paperclip ~

Mike Smith: Další program, který CIA po 2. sv. válce vytvořila, se jmenoval Paperclip. Tento program byl vyobrazen v mnoha filmech včetně série od Marvelu.

Scéna z filmu Captain America: Operace Paperclip po 2. světové válce rekrutovala německé vědce se strategickou hodnotou. Aby jim pomohli k jejich cíli.

Kevin Shipp: Lidé o operaci Paperclip musí vědět, protože se o ní tolik mluvilo, byla zesměšňovaná, že jde o „konspirační teorii“… Mimochodem označování lidí za „konspirační teoretiky“ bylo vyvinuto CIA, aby odvrátil jakoukoliv pozornost od atentátu na Johna F. Kennedyho.

To slovo vytvořili jako způsob potlačit jakékoliv zkoumání nebo kritické vyšetřování toho, co dělali. Tohle tedy začalo u nich. Operace Paperclip je zdokumentovaná, není o tom pochyb. Allen Dulles, ředitel CIA, byl partnerem Heinricha Himmlera z třetí říše. Když byla třetí říše poražena, Dulles v utajení přivedl špičkové nacistické vědce do USA. Zfalšoval dokumenty, které dal Harry Trumanovi, aby to vypadalo, jakoby se žádných válečných zločinů nedopustili. Pak ty nacistické vědce přivedl do CIA, aby pro ně pracovali. Dělali lidské experimenty na židovských mužích, ženách a dětech, a psychologické studie, se kterými ti nacističtí vědci měli zkušenosti. CIA využívala jejich odbornosti pro tyto programy skrze operaci Paperclip. CIA převzala spoustu nacistických, z velké části okultních přesvědčení, a dala těmto lidem práci.

~ Informace o programu MK-Ultra ~

Mike Smith: Jeden z programů, který vyšel z operace Paperclip, byl MK-Ultra. MK-Ultra byl velmi komplexní program zahrnující experimenty na lidech a manipulaci s myslí.

Výplň: Jak je uvedeno v této interní zprávě CIA z roku 1952, cílem je „…kontrola jedince do té míry, že proti své vůli provede náš rozkaz. A dokonce proti základním přírodním zákonům, jako je pud sebezáchovy.”

Kevin Shipp: Komise Church zjistila, že MK-Ultra je program na manipulaci mysli za použití duševního, fyzického a sexuálního zneužívání a psychotropních látek.

Dr. Cameron

Výplň: Diethylamid kyseliny lysergové neboli LSD. Bylo to poprvé, co někdo narazil na silnou látku, která se lišila od čehokoliv, co znali. Na nejvyšších úrovních CIA se rozhodlo, aby se provedly nedobrovolné testy na lidech. Doktor Cameron zašel s experimenty s drogami a elektrickými šoky dál, než se odvážil jakýkoliv jiný výzkumník v projektu MK-Ultra. Jeho cílem bylo vymazat mysl a vložit do ní nové zprávy přinucením pacienta, aby poslouchal hypnotickou nahrávku opakovaně až 250 000x. Tomuto se říkalo psychické řízení. Dával pacientovi intenzivní elektrické šoky. Pokusil se implantovat nové myšlenky do mysli pacienta.

Moderátor: Laikovi se může zdát, že dr. Cameron se snažil o vymazání paměti člověka. Jinými slovy, šlo o vymývání mozku. To je velmi dobré přirovnání. Vymývání mozku. Ano.

[28:51] Výplň (Ukázka pacientky MK-Ultra): Ne. Bože můj!

Výplň (Dr. Cameron): Daří se vám dobře, jen se to pokuste popsat.

Výplň (pacient): Já nevím…

Výplň (Dr. Cameron): Jak se uvnitř cítíte?

Výplň (pacientka): Uvnitř? Já nemám žádné uvnitř.

Výplň (1. oběť MK-Ultra): Nikdo mi nic nevysvětlil, nikdo se mě neptal, jestli jsem ochotná to udělat.

Výplň (2. oběť MK-Ultra): Podstoupil jsem spánkovou léčbu. Udrželi mě 23 dní ve spánku a zatímco jsem spal, dávali mi elektrické šoky a hráli mi nahrávky…

Výplň (3. oběť MK-Ultra): Bylo to… jako koncentrační tábor.

Výplň (Dr. Cameron): Otočte hlavu, tady nemáte, co vidět, ale v průběhu se mnou budete mluvit.

Kevin Shipp: Nemohli s tím jít dál, protože ředitel CIA Richard Helms zničil všechny dokumenty MK-Ultra. Museli spoléhat na trénované svědky. Nebyli schopni jít ještě hlouběji… to, co zjistili, bylo už tak dost strašné. Nejsou důkazy, že ten program byl kdy zrušen. Ani CIA nepotvrdila, že byl zrušen.

Výplň: Mohli bychom ochromit celé město, kdybychom malé množství dali do dodávky vody. Po všech těch letech, co jsme hledali tuto tajnou látku, tohle bylo to jediné, co poprvé začalo vypadat, jako ta tajná látka.

Mike Smith: Program MK-Ultra byl pro mě nejtěžší na pochopení, protože se skládá se spousty dílčích programů. Byl jsem překvapen, že Brad Martin o MK-Ultra věděl.

Brad Martin: Lidé si myslí, že ti, co mluví o MK-Ultra, manipulaci mysli, jsou šílení. I když uznají, že ten program existoval, tak řeknou, že v 70. letech byl zrušen. To je hovadina. Film, na kterém jsem pracoval, který zahrnoval to téma, byl Zoolander.

Výplň (scéna z filmu Zoolander): Módní průmysl byl za každým velkým politickým atentátem v posledních 200 letech.

Brad Martin: V té době jsem dělal komedii a neměl jsem ponětí, v čem jsem byl zapleten. Když se teď na ten film podívám zpětně, vidím jen propagandu.

Výplň (scéna z filmu Zoolander): Copak to nikdo nevidí? Mám pocit, že jsem si vzal prášky na šílenost.

Brad Martin: Ve filmu jako Zoolander, když vám ukazují, že kontrolují mysl Dereka Zoolandera, skrze manipulaci mysli, uvědomíte si, že se vás snaží znecitlivit. Abyste si mysleli, že to, co sledujete, je fikce, protože je to v komediálním filmu.

Kevin Shipp: Jejich účelem je zaujmout mysli lidí a krmit je falešnou historií. CIA posílá informace do Hollywoodu, v Hollywoodu je dávají do filmů a populace jim věří.

~ Informace o programování společnosti ~

[32:30] Mike Smith: Podívejte… má se to takto. Znecitlivují nás od našeho narození. Uvedu vám pár příkladů.

Začněme se slovy, které neustále slyšíme, že se nad nimi ani nezamyslíme.

Začněme se slovem zábava. Co znamená slovo „zabavit“? Uchopit nebo udržet, a co? Pozornost diváků.

Dobře, teď se podívejme na slovo Hollywood. Odkud pochází? Hollywood pochází ze slova „holly tree“ (cesmína). Starověcí druidové z cesmíny tvořili hůlky, které používali ke kouzlení. Když potřebovali pomoct, radili se s tehdejšími mágy nebo médii, aby jim pomohli posílat kouzla mezi populaci. Přesuňme se do současnosti. Co máme u sebe doma? Měli jsme černé krabice, jak se jim říká? Televize.

Zamyslete se nad slovem tel-e-vize… „vyprávění vize“. Když si tu televizi pustíte, co dostáváte? Co se vám objeví jako první? Seznam kanálů. A co se na těch kanálech vysílá?

Programy. Programují vás.

Celý život vás programovali. Ani o tom nevíte. Dělají to s hudbou, televizí, filmy, hrami. Programují nás a vás od dětství, a ani o tom nevíte, protože to ani nezpochybňujete.

Vypravěč: Počínaje rokem 1900 jsme vstoupili do dříve nemyslitelné doby moderní technologie. Objevily se pokroky, které umožnily vládcům tohoto světa vést a kontrolovat naše příběhy způsoby, které jsme si dříve ani nepředstavili. V důsledku toho přišly nové techniky ke kontrole populace. Tohle jsou lidi ze společností, kterým jsme svěřili doručování našich zpráv a příběhů. Tohle vždy bylo o kontrole toho, co jako populace slyšíme a co si myslíme. Pomáhají tvořit naši kulturu a ovlivnit naši společnost. Jako občané jim důvěřujeme, protože jako společnost si myslíme, že berou v potaz naše nejlepší zájmy.

Výplň (video z televize): Nebezpečné na tom je, že se snaží podkopat média, snaží se vymýšlet vlastní fakta, a je možné, že zatímco se nezaměstnanost a ekonomika zhoršuje, podkope šíření zpráv natolik, že dokáže kontrolovat, co si lidé myslí. To je naše práce.

Mike Smith: V průběhu mého výzkumu jsem zjistil, že většina prvních mediálních společností byly vytvořeny pro dopravu nebo letectví. Muži, co tyto společnosti založili, byli během 1. a 2. sv. války pověřeni armádou. Spousta těch mužů pracovali pro armádní a letecké tajné služby společně s OSS, ze které, jak víme, se stala CIA. Je spousta příkladů toho, že tito muži se stali šéfové nebo zakladatelé těch největších filmových a mediálních společností před a po jejich vládní nebo vojenské službě. Chtěl jsem vědět, kolik dnešních mediálních společností je spojeno s Washingtonem. Tak jsem začal zkoumat. Byl to jako rodokmen.

Bylo neuvěřitelné, jak propojená je naše vláda s mediálními korporacemi. Google, Amazon, Netflix, Twitter, CNN, ABC. Co by se stalo, kdyby všechny tyto společnosti měly stejnou politickou ideologii nebo agendu? Jako lidé rádi posloucháme, když ostatní potvrzují naši zaujatost. Rádi posloucháme, když nám lidé říkají, že máme pravdu. Nemáme rádi, když se mýlíme. Věříme, že lidé v médiích a lidi, které posloucháme, berou v potaz naše nejlepší zájmy. Problém je, co když neberou? Pokud se nad tím zamyslíte, mohou do populace šířit jakoukoliv agendu.

Brad Martin: Hollywood podle mě učí mladé lidi a i dospělé v této zemi špatnou morálku. Nemůžete popřít, že se snaží znecitlivit společnost vůči násilí. Moje děti viděli zabití spousty lidí velmi násilnými způsoby.

Výplň (zpráva z televize): Dnes je násilí způsobené zbraněmi 3x vyšší.

Brad Martin: A ty sexuální scény ve filmech pro mladé… V každém Disney filmu je hlavní postava, obvykle rodič, který je zabit. Trauma pro dítě. Proč? Je to otřesné. Proč musíte začít příběh s úmrtím rodiče? Je to nesmírně smutné.

Kevin Shipp: V programu MK-Ultra experimentovali na dětech. Tohle jsme se učili i v psychofyziologii, že když se dostanete k dítěti ve věku 1-6 let nebo 1-8 let, zejména co se týče sexuálního zneužívání či trauma, rozdvojíte jejich osobnost, což je poznamená po zbytek života. To často vede k rozdvojené osobnosti, disociativnímu chování, apod.

Mike Smith: Tato okultní témata se ukazují našim dětem a většina rodičů o tom ani neví. Největší nárůst tohoto okultního materiálu se stal koncem 60. a počátkem 70. let s filmy jako Vymítač ďábla, Horor v Amityville, Texaský masakr motorovou pilou, Halloween, a Rosemary má děťátko.

Anton LaVey

Shodou okolností… ve stejné době se rozšířila satanská církev v Los Angeles, kterou založil Anton LaVey. ~ Je hotovo. ~ Když jsem byl policista, měli jsme případy satanských sekt v Arlingtonu. Ty existují desítky let. Jsou na středních a vysokých školách, jsou ve vládě a v Hollywoodu. ~

Výplň (Eddie Murphy): Potkal jsem lidi jako Sammy Davis. Sammy mi řekl, že uctívá ďábla. Povídá: Satan je stejně mocný jako Bůh. Já na to: O čem to sakra mluvíš? Proč si myslíš, že je na světě tolik agrese a vraždění? Jak viděl moji reakci, trochu se zklidnil. Seděl tam u stolu, kde byly zapálené svíčky a Sammy měl hlavu nad svíčkami a povídá: Satan je stejně mocný jako Bůh.

Výplň (Michael Aquino): Podle mě je jedno, jestli se modlíte k božskému Otci nebo božské Matce, nebo k úplně jiným bohům a bohyním.

Michael Aquino

Kevin Shipp: Michael Aquino byl vysoce postavený pracovník v NSA. Tehdy, a stále do dnešního dne, praktikuje satanismus. Vytvořil satanský chrám Seta, který stále řídí. Byl vysoce postavený člověk v NSA, je členem Asociace bývalých pracovníků tajné služby (AFIO), které jsem byl členem. Je napojen na tajné služby. Napsal dokument s názvem „Myšlenková válka“.

Bylo to o psychologické operaci proti populacím včetně americké populace za použití satanských technik a nástrojů. Aquino se poprvé zapojil do operací MK-Ultra během války ve Vietnamu v rámci programu Fénix.

Výplň (Michael Aquino): První čtyři roky v tajných službách jsem pracoval na psychologických operacích.

Výplň: Jste podplukovník v americké armádě. M. Aquino: Ano. Otázka: Jaký má armáda názor na to, že jste vůdce chrámu Set? Armáda o mém náboženství věděla po celou moji kariéru, která začala v roce 1968. Armáda tomu nevěnovala skoro žádnou pozornost, stejně tak jako nevěnuje pozornost někomu, kdo vyznává hinduismus, buddhismus nebo jiné trochu nezvyklé náboženství.

Kevin Shipp: Měl pozici v Presidio, což bylo výcvikové zařízení pro americkou vládu. Odhalilo se, že tam provozoval pedofilní kruh. Podle mě 50 lidí promluvilo a poukázalo na něj jako na člověka, který je v dětství sexuálně zneužíval. Proběhlo s ním soudní řízení, ze kterého vyšel úspěšně, protože měl dobrého právníka, navzdory skutečnosti, že několik svědků řeklo, že Aquino je jako děti skrze satanské rituály zneužíval. Není pochyb, že praktikuje satanismus. Jen se podívejte na jeho rozhovory.

Výplň (staré video s M. Aquinem): Na tomto oltáři je jedna dýka z několika, kterou můžeme používat v našich rituálech. Tato patřila velícímu generálovi elitní jednotky německého SS, která se zabývala černou magií a výzkumem okultismu. Zkoumali cokoliv, co mohli najít v souvislosti s původem a osudem lidstva.

Výplň (vypravěč): Heinrich Himmler zastával zvrácený názor, že černá magie dokáže vytvořit novou nadřazenou rasu. Svoje obřady prováděl na hradě Wewelsburg.

Výplň (staré video s M. Aquinem): Byl jsem ve Wewelsburgu, kde jsou stále zachované Himmlerovy rituální komory. Provedl jsem rituál černé magie v tzv. hale smrti pod Wewelsburgem. Na této konkrétní dýce je vyryto: Pro našeho soudruha Theodora Wishe, brigadeführer a generálmajor Waffen-SS. Na její čepeli je vyryto: „Moje věrnost prokáže moji čest.“

Vypravěč: Aquino ve své tezi pojednává, že nepřátelské populace lze zdolat způsobením psychologického teroru a hrozící destrukce. Píše v ní o použití psychotronických zbraní a elektromagnetických zbraní, které ovlivňují mysl. Extrémně nízkými frekvenčními signály vysílanými na rádiu, televizi, nebo mikrovlnnými pásmy, s cílem ovlivnit a manipulovat myšlenky a pocity cílové populace. Tyto pokračující operace MK-Ultra fungují jako protipovstalecký boj a infiltrační operace k destabilizaci USA a ostatních industrializovaných národů.

Výplň (Timothy Leary – psycholog. „Guru LSD“ ze 60. let): Dávám CIA veškeré zásluhy za sponzorování a iniciováni celého vědomého hnutí a underground událostí 60. let.

Výplň (moderátor): Historie posoudí roli CIA a dalších tajných služeb v nedobrovolném podporování underground kultury 60. let skrze jejich zájem o LSD a ostatní halucinogeny. Alespoň prozatím lze říct, že CIA pomohla předznamenat věk Vodnáře.

Výplň: Laurel Canyon je ztělesněním Léta lásky. Viděli jsme možnosti a způsob, jakým můžeme žít.

Kevin Shipp: Je to zvláštní, protože rodiče mnohých budoucích hvězd z Lauren Canyon pracovali buď ve vojensko-průmyslovém komplexu, tajné službě nebo Pentagonu. Otec hudebníka Franka Zappy pracoval v zařízení Edgewood Arsenal, kde studovali psychotropní látky, dělali biochemické studie a vystavovali americké vojáky nervovému plynu. Jeho rodina měla u sebe doma plynovou masku, kdyby došlo k nehodě. V Edgewood Arsenal také dělali experimenty na vojácích podobající se experimentům MK-Ultra.

Incident v Tonkinském zálivu je další klasický případ. Syn velitele flotily v Tonkinském zálivu byl zpěvák Jim Morrison. Tvrdí, že loď USS Maddox napadli vietnamské lodě. Nikdy nebyla napadena, ve skutečnosti na radar umístili falešné lodě, aby to vypadalo, že to jsou vietnamské lodě. Maddox nikdy nebyla napadena.

Šlo doslova o incident pod falešnou vlajkou, aby USA mohla Vietnamu vyhlásit válku. Táta Jima Morrisona byl zapleten do té falešné vlajky v Tunkinském zálivu.

Mike Smith: Po konverzaci s Kevinem jsem začal zkoumat Laurel Canyon. Jezdil jsem tím místem do Hollywoodu téměř každý den, když jsem se tam přestěhoval. Nikdy jsem nevěděl, že je tam stará letecká základna Lookout Mountain.

Zvláštní je, že jak si přečtete o její historii, zjistíte, že tu základnu dnes vlastní Jared Leto.

~ Pokračování na další stránce ~

 22,393 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
klarka

dekuju za preklad. Preju hodne stesti v praci!!!

David F.

Děkuji! Cením si zpětné vazby.

Mohlo by vás zajímat