Mýty a fakta o vakcínách – záznam z živého rozhovoru s Alenou Chládkovou

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

V tomto rozhovoru s Alenou Chládkovou, která se tématem vakcín zabývá už dlouhou dobu, probíráme problematiku vakcín z historického hlediska, toho současného, co se nachází ve vakcínách za ingredience, a jaké jsou vedlejší účinky vakcín.
  •  

 1,429 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Jar.Marešová

Nejdříve musím podotknout,že rouškám neholduji od prvopočátku,pro mě to byl ihned dosti okatý podvod.
Co se týče vakcín, neočkuji se ani proti chřipce, vím že vir je prostě vir,a obrana je setkat se s ním a vytvořit protilátky.
Osobně by mě zajímalo co je pravdy na vkládání tekutých Nano částic do vakcín proti Covid -19 a následné použití k poslušnosti lidstva ??

Mohlo by vás zajímat