Laboratorní test roušek ze školy

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

  •  

Překlad: Zdeňka Vozáková

 2,509 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Tyhle videa musí vidět co nejvíce lidí, pryč s hadrem z úst, nasadit isoprosine a hotovo, jen využívají Covid na likvidaci firem apod. Fraška koronaviry. Ano jsou tam i těžké průběhy, ale pro Boha, otevřete oči, měli jste někdy opravdovou chřipku, měsíc se z ní dostáváte a těžký průběh u starších pacientů je samozřejmostí, ať si Prymula nosí ten toxický hadr sám, prej epidemiolog. Viděl jsem i jedince co nosí roušky po dešti venku, když je vlhkost vzduchu 90%, petriho miska na tlamě, lidi nemají základní biologické znalosti.

Pierre

Original lekarska ruska: uzasne vidno na co je urcena – sestricka/lekar si ju da pri odbere krvi, injekcii, vysetreni atp. a nasledne ju hodi do nadoby biologicky nebezpecny odpad. Presne ako sa to robilo do roku 2020. Inak sa tam veselo mnozia bakterie. Absolutne nevhodna na dlhodobejsie nosenie.

Mohlo by vás zajímat