JP Sears – Lidé, co nosí roušku v autě

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

  •  

Ne…! Zastavte se! Nepřibližujte se! Potřebuji odstup 2 metrů! Jak můžete být tak lehkovážní?!

V autě neustále nosím roušku, protože můj dědeček bojoval v druhé světové válce a snažím se být stejně tak odvážný. Kdykoliv jsem v autě, také mám na sobě kondom, protože nechci ani chytit pohlavní nemoci. Vychází to ze stejného lékařského předpokladu. Lidé, co jezdí v autě s rouškou Podle mě je třeba odvaha, abyste mohli nosit roušku v autě, když jste v něm sami.

Je to dost vzácná vlastnost. Jsme jako špičkoví vojáci na silnicích. Jsme dost elitní, proto nás moc nevidíte. Ale některé z nás vidíte. Nosit roušku, když jsem sám v autě, v podstatě říká: Mohu mít covid, a pokud ho mám, nechci ho od sebe chytit. Protože když jsem v autě, držím před sebou 2metrový rozestup. Technicky… porušuji udržování rozestupů. Nemám z toho dobrý pocit.

Titul jsem získal z univerzity jménem Stát mě klame. Pokud je jedna věc, kterou na letadlech miluji, tak dýchání recyklovaného vzduchu. Můj závazek nošení roušky v autě mi dává stejný čistý recyklovaný vzduch, zatímco jsem v autě. Je to inovativní a očistné. Jako bychom už měli létající auta. Když mě lidé vidí, jak řídím v roušce, vím, co si myslí…

„Děkuji za vaši službu naší zemi.” A víte co, lidi? Nemáte zač. Také si rozhodně myslí: Je inspirativní a projevuje slušnost. Nejspíše je plně informovaný o posledních zprávách o viru. Když vystupuji z auta, nasazuji si roušku přes svoji roušku, protože nechci, aby se moje rouška nakazila, zatímco mě chrání. Sundávám si roušku, když jsem doma?

Ne, nemám sklony k sebevraždě. Také chodím o berlích, jen abych ulevil svým kolenům, abych si je neporanil. Podle mě to posiluje moje nohy… a osobnost.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source
Awakenwithjp.com

 3,318 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Mohlo by vás zajímat