JP Sears – Jak se tvořila pravidla pro karanténu

pravidla pro karanténu

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Jak to asi vypadalo, když se tvořila pravidla pro karanténu? JP Sears v další parodii ukazuje na absurdní nařízení, která nám byla vnucena.
  •  

Přepis:

Doktor: Cletisi! Potřebuji, abys vymyslel pravidla pro karanténu.

Cletis: Ale pane, já jen umývám záchody… vůbec nic nevím o…

Doktor: Prostě to udělej! Všichni máme spoustu práce. Jsi na to ten pravý. Pošlu ti asistenta, který ti pomůže s poznámkami. Dobrá práce.

Cletis: Dobře…

Asistent: Pane, ministr zdravotnictví právě napsal: Vážně lidi – přestaňte kupovat roušky! Jako prevence před chycením koronaviru NEJSOU efektivní.

Cletis: To zní, že bychom měli roušky udělat povinné.

Asistent: Dobře, takže roušky pro lékařské účely?

Cletis: Ne, prostě cokoliv… starý kapesník, opotřebované tričko s dírami, klidně vložky… Tohle vše jsou podle mě lékařské přístroje navržené k tomu, aby viry nevpustily do těla. Myslím tedy…

Rozestupy

Cletis: Řekni lidem, aby udržovaly rozestupy šest stop (2 metry).

Asistent: Proč šest stop?

Cletis: Protože nepoužíváme metrickou soustavu… tohle je Amerika, tady metry nemáme.

Asistent: Ano, pane. Chápu, proč měříme ve stopách, ale proč šest stop?

Cletis: Aha… zní to jako dobré lékařské číslo.

Asistent: Dobře, zjišťujeme, že obezita je faktor, který zvyšuje riziko chycení covidu-19. Co máme dělat?

Cletis: Zavřeme všechny posilovny.

Asistent: Na jak dlouho?

Cletis: Znovu je otevřeme tehdy, kdy budou zavřené dostatečně dlouho, že všechny zbankrotují, a tak nebudou moct znovu otevřít.

Asistent: To zní efektivně.

Cletis: Když už jsme u toho, zavřeme všechna hřiště. Ale automaty nechejte otevřené, aby si lidé mohli stále kupovat limonády.

Vitamín D

Asistent: Pane, mohu se zeptat, na čem pracujete?

Cletis: Jen tu kreslím kočku.

Asitent: Krásná.

Jestli se vám líbí překlady, ocením jakýkoliv finanční dar na podporu dlouhodobého chodu projektu. Díky Vaší podpoře zde nemusím dávat otravné reklamy. Děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Pane, podle studií 98,9 % pacientů s covidem-19 v Indonésii, kteří měli nedostatek vitamínu D, zemřeli. Ale pouze 4 % pacientů s dostatkem vitamínu D zemřelo. A zhruba 70 % populace USA má nedostatek vitamínu D. Co bychom měli udělat?

Cletis: Potřebujeme nové nařízení… všichni musí zůstat uvnitř. Jako poslední potřebujeme, aby lidé byli vystaveni slunci a dýchali čerstvý vzduch… potřebují ochranu! A zavřete všechny pláže!

Cletis: Dobře, lidé se mohou vrátit na pláže, ale budou tam moct pouze stát nebo plavat… žádné sezení! Tato nemoc je vysoce nakažlivá, když sedíte!

Asistent: Vážně?

Cletis: No… jo.

Restaurace

Cletis: Dobře, restaurace se mohou znovu otevřít, ale musíme zavést velmi specifické bezpečnostní pokyny. Zaprvé: Když jdete ke svému stolu, musíte mít na sobě roušku. Ale jak u stolu sedíte, roušku nemusíte mít.

Asistent: Proč?

Cletis: Protože virus teď při sezení není nakažlivý. Ale když jdete na záchod, musíte si roušku znovu nasadit. Protože…? Protože tento virus je při chůzi velmi nakažlivý. Možná… A na záchod může jen jeden člověk. Bůh ví, že by tam lidé měli covidové orgie, kdyby mohli.

Asistent: Skvělý nápad, pane.

Cletis: To zní jako dost práce, aby si lidé mysleli, že jsme efektivní, nemyslíte?

Asistent: Výtečné, pane.

Asistent: Mám nové informace. CDC říká, že koronavirus se přes povrchy snadno nešíří.

Cletis: V tom případě… žádná znovu použitelná menu. Nařídíme všem restauracím a malým podnikům, které mají problémy, aby najali zaměstnance navíc, aby každou hodinu čistili povrchy.

Asistent: To zní absurdně.

Cletis: Máte pravdu… každých 15 minut. Ochrana nadevše.

Asistent: Pane, Světová zdravotnická organizace teď říká, že lidé bez příznaků koronavirus obvykle nešíří.

Cletis: Vážně? Páni, tato věc je horší, než jsme si mysleli. Dobrá… dalších šest měsíců karantény. Ale řekni jim, že to budou jen dva.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Awakenwithjp.com

 3,086 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Harmonizace prostoru, těla a vody & Ochrana proti EMF a 5G

Objevte sílu Somavedicu na vlastní kůži

Mohlo by vás zajímat