Jordan Peterson – Vzkaz pro všechny, co neví, co v životě dělat

Jordan Peterson

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Jordan Peterson sdílí svůj pohled a radu pro všechny, kteří si neví rady, co v životě dělat.
  •  

Brian Rose: Poslední otázka pro ty 20 leté, co nás sledují. Hlavou se jim žene spousta myšlenek… tolik obsahu. Možná četli vaši knihu, ale někdy neví, co dělat.

Jordan Peterson: Udělej něco. Pusť se do toho nejlepšího plánu, který máš. Budeš se učit. Nebude to správný plán. Na tom nesejde. Když se do něj pustíš, hodně se toho naučíš. Další plán bude lepší. Pusť se do toho nejlepšího plánu, který máš. Nečekej. Zestárneš mnohem rychleji, než si myslíš. Čas rychle utíká… začni. Běž do světa, zažij dobrodružství. Je to jedna z věcí, kterou jsem si znovu uvědomil, když jsem přednášel o příbězích Abraháma z knihy Genesis.

Bůh vyzval Abraháma k dobrodružství. Abrahám je dost starý.. měl mít dobrodružství už mnohem dřív. Začal pozdě. Je ten, kterému se nedaří pustit se do věcí. Bůh mu řekl: Vystup ze svého komfortu. Běž do světa. Zažij dobrodružství. Ta dobrodružství jsou brutální… Jako první narazí na hladomor. Pak narazí na tyranii. Pokusili se mu vzít jeho ženu.

Určitě si říkal: Bože, měl bych se vrátit do svého stanu. Ale o tom to je… běž ven a začni něco dělat. Zažij neúspěch! Selži při snažení. Zjistíš, proč jsi selhal, a pak už nebudeš muset znovu selhat. Měj nějaký cíl a jdi si za ním. A buď ochotný změnit cíl, protože co víš… ale měj nějaký cíl! Alespoň budeš mít směr. Musíš mířit za něčím, o čem jsi přesvědčen, že stojí za to, vyzkoušet. Pusť se do něčeho… neplýtvej časem.

Brian Rose: Přestaň jen sledovat.

Jordan Peterson: Ano, pusť se do něčeho.

Brian Rose: Udělej něco.

Jordan Peterson: Ano.

Zdroj/Source: londonreal.tv

 3,712 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Harmonizace prostoru, těla a vody & Ochrana proti EMF a 5G

Objevte sílu Somavedicu na vlastní kůži

Mohlo by vás zajímat