Jaká je vaše vize pro svět a váš život? [ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ Z 2.6.2020]

vize pro svět

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

V tomto živém vysílání sdílím svůj pohled na to, jak je důležité mít představu, jak chceme, aby tento svět a náš život vypadal... a posilovat v sobě tuto vizi.
  •  

 1,543 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Táňa

Milý Davide, velmi děkuji za vaše moudrá slova, za otevřené srdce, za odvahu …
Laskavé, přejícné a vstřícné dny nejen vám, ale všem, kterým vaše záslužná práce pomáhá probudit se.

Posílám pozdravení vaší babičce ♥ – i od mých „staříčků“ (90 a 92 roků), kteří se mne každý den nedočkavě ptají, co je na vašem webu nového 🙂 …
Je úžasné, jak rychle přibývá lidí, kteří začínají „vidět“ a vědomě ze svého středu každodenně tvoří realitu.

Ilona

Pozdravujte “staříčky“ a nelejte jim do hlavy tyhle sra-ky. Lidí co jsou emočně labilní a nechají si nabulíkovat cokoliv je plno , tím nemyslím vaše “staříčky“ ale vás. Nicméně , chci věřit, že mezi ně nepatříte. Mějte se dobře.

Mike

Patlan a tlachokecin…
Tomu se říká mlácení prázdné slámy.
No hlavně pošlete mi peníze že. Není za co.

Ľudka

https://www.tvp.info/25939587/(http://www.tvp.info/25939587/)?fbclid=IwAR3jDKC-hwCTCrPUdQg8vlj4nur5LgCVySYPi2wCrLVAScULPjDgW0dylxg V polsku ve veřejno právní TV dali tuto informaci, viz odkaz. EU, USA a NATO „upekli“, že chtějí vznik Europského státu, čtěte, co vše nás čeká a naše ČT 24 ani naši politici nás o tom neinformovali.
Jsem silně věřící a v Biblickém proroctví je, že bude úsilí sjednotit Europu, ale nepovede se to a pak po druhé přijde Pán Ježíš Kristus a nastolí Boží království, ten čas už je blízko…
 

Last edited 3 měsíců před by Ľudka
Ilona

Tak to je síla …nechte se vyšetřit.

Ilona

No katastrofa. Hlavně že “ NĚKDO “ jako třeba ty , vnese ostatním zabedněným do všeho trochu světla a udělá se jim pak v tě změti informací konečně JASNO. A pokud ti pošlou peníze, to je člověk motivován vyhledat těch osvícených pravd mnohem víc , že? Totální LOSER.

Mohlo by vás zajímat