Graham Hancock – O egu

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

V tomto útržku z rozhovoru na London Real, Graham Hancock mluví o egu. Graham Bruce Hancock je britský spisovatel a novinář. Je známý svým zkoumáním témat zahrnující starověké civilizace, změny Země, kamenné památky nebo megality, změněné stavy vědomí, starověké mýty a astronomická nebo astrologická data z minulosti.
  •  

Přepis:

Víte… Ego, co je ego? Je nemožné fungovat jako člověk, pokud nemáte pojem o tom, kým jste. Musíte v životě vnímat nějaký smysl. Neměl byste mít pocit, že jste nadřazený, protože nikdo není nadřazený vůči nikomu jinému. Mohu mít dovednost, kterou někdo jiný nemá, ale ten člověk má zase dovednost, kterou já nemám. Ego je podle mě užitečné jako hnací faktor. Víte, kdo jste.

Chápete svoji misi v životě a jdete si za ní. Negativní se ego stává ve chvíli, když začnete porovnávat, když začnete mít pocit, že jste nějak lepší než ostatní… takto se cítí většina našich politiků. Psychopati a egoisti stejně tak. Podle mě je důležité, abychom pracovali na tom, jak se k druhým chováme.

Abychom se co nejvíce snažili být vlídní a pozitivní, ale také upřímní. To je to nejdůležitější.

Ptal jste se mě na toho mladíka… jsem stejný. Jsem stejný, jako když mi bylo 16 let. Je mi 66 let. 50 let se zdá jako dlouhá doba. Něco vám řeknu… ta doba v mžiku uplyne. Jako lusknutím prstu. Lidský život je jako třepotání křídel motýla. Je tak vzácný, tak krátký. Měli bychom přijímat, milovat a oslavovat a užívat si každou chvíli tohoto drahocenného daru, který nám byl dán.

Překlad: David Formánek

 1,006 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Harmonizace prostoru, těla a vody & Ochrana proti EMF a 5G

Objevte sílu Somavedicu na vlastní kůži

Mohlo by vás zajímat