Ghislaine Maxwellová, dlouholetá spolupracovnice pedofila Jeffrey Epsteina, zatčena

ghislaine maxwellová

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Ghislaine Maxwellová, dlouholetá spolupracovnice Jeffrey Epsteina, byla ve čtvrtek zatčena na základě obvinění, že připravovala mladé a nezletilé dívky na sex.
  •  

Ghislaine Maxwellová, dlouholetá spolupracovnice Jeffrey Epsteina, byla ve čtvrtek zatčena na základě obvinění, že připravovala mladé a nezletilé dívky na sex. Podle zdrojů ji FBI zatknula v USA ve státě New Hampshire kolem 8:30 ráno.

Právě odtajněná obvinění souvisí s rolí Maxwellové „v sexuálním zneužívání nezletilých dívek Jeffrey Epsteinem” už v roce 1994, jak se píše v soudních dokumentech.

V obvinění stojí, že „některým obětem bylo teprve 14 let, když byly připravovány a zneužívány Maxwellovou a Epsteinem, kteří oba věděli, že určitým dívkám ještě nebylo 18 let.”

Jestli se vám líbí překlady, ocením jakýkoliv finanční dar na podporu dlouhodobého chodu projektu. Díky Vaší podpoře zde nemusím dávat otravné reklamy. Děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Maxwellová je specificka obviněná z přípravy třech nezletilých obětí na sex s Epsteinem na místech v jeho domě na Floridě, Novém Mexiku a Londýně. Maxwellová je obviněná ze šesti bodů – ze spiknutí z lákání nezletilých dívek, aby se účastnily nelegálních pohlavních styků, lákání nezletilé dívky k účasti v nelegálním pohlavním styku, spiknutí v transportování nezletilých dívek se záměrem účasti ve zločinné sexuální aktivitě, transportace nezletilé dívky se záměrem účasti ve zločinné sexuální aktivitě a dvou bodech křivého svědectví. Žalobci také obviňují Maxwellovou – tehdejší přítelkyni Epsteina – z opakovaného lhaní ve svědecké výpovědi z roku 2016 týkající se jejího zapojení v Epsteinově kartelu zabývající se sexuálním obchodováním.

Její zatčení přišlo téměř rok poté, co byl Epstein 6. července 2019 zatčen na základě obvinění ze sexuálního obchodování. V srpnu 2019 spáchal (údajně, pozn. překladatele) sebevraždu den poté, co se odtajnilo 2000 soudních dokumentů v souvisejícím soudním případu odhalující detaily jeho údajného sexuálního kartelu.

Žalobci pokračovali ve vyšetřování jeho údajných zločinů… ponechávali otevřenou možnost, že jeho spolupracovníci mohou být zatčeni. Maxwellová se po úmrtí usvědčeného pedofila začala skrývat. Podle zdrojů byla Maxwellová zatčena v domě v lese, který v prosinci koupila na firmu. Snažila se svoje místo pobytu udržet v utajení tím, že v USA neustále měnila místa, kde žila.

Podle FBI byla Maxwellová zatčena v Bradfordu, vesnici s 1650 obyvateli.

Maxwellová, dcera mediáního magnáta Roberta Maxwella, který má také adresu v Londýně, už dlouho byla obviňovaná z připravování mladých dívek pro sex s Epsteinem a jeho úzkým kruhem mocných přátel.

Jedna z nejhlasitějších obětí Epsteina, Virginita Roberts Giuffreová, v roce 2015 obvinila Maxwellovou z toho, že ji v pubertě rekrutovala. Maxwellová údajně křivě přísahala v případě Giuffreové a tvrdila, že nic nevěděla o tom, že Epstein má sex s nezletilými dívkami.

Giuffreová tvrdí, že byla přinucena, aby měla sex s Epsteinem a jeho blízkým přítelem princem Andrew.

Maxwellová a Andrew tato tvrzení důrazně popřeli. Další údajná oběť, Jennifer Araozová, minulý rok promluvila a tvrdila, že jí bylo 14 let, když se s ní Maxwellová na její umělecké škole spřátelila a přesvědčila ji, aby pracovala jako Epsteinova masérka. Araozová zažalovala Epsteina a Maxwellovou s tím, že ji Epstein během jedné masáže znásilnil.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

 2,703 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Mohlo by vás zajímat