Dr. Tapper – Tato pandemie je duchovní a psychologickou válkou proti lidem

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

Dr. Tapper mluví o tom, jak důsledky pandemických nařízení mají horší dopad než samotná „pandemie”. Říká: „Tohle je duchovní a psychologická válka proti lidem.”
  •  

Přepis:

Dr. Tapper: Jmenuji se dr. Tapper z 16909 Birx Street z Omaha v Nebrasce. Jsem dr. Tapper a nejsem vám cizí, jelikož jsem zde už potřetí ohledně omezení a nařízení nošení roušek. Představte si tak smrtelný virus, že si musíte udělat test, abyste zjistili, jestli ho máte. Tato čísla zakládáte na pozitivních případech, a ne na hospitalizacích nebo úmrtích.

Na tom byste je měli zakládat. Čísla jsou nafouknutá falešně pozitivními testy a nekonečným strašením mainstreamovými médii. Učili mě, že strach je oheň, který pohání kotel nemocí. Kdy tohle šíření strachu přestane? Přijde mi otřesné si představit, jak snadno by se tohle nařízení nosit roušky mohlo změnit na nařízení se nechat očkovat. Scénu s vakcínami pozorně sleduji posledních 10 let. Jsem svědkem škod, které mohou nastat po očkování. Škody jako zánět kostní dřeně nebo míchy.

Potkal jsem rodiny, které přišly o dítě z důsledku zranění z vakcín. Zranění jsou reálná a ne vzácná. Společnosti, které lžou a ignorují tyto chudé rodiny, jsou stejné společnosti a organizace, které podporují tuto korona virovou propagandu. Světová zdravotnická organizace minulý rok uvedla, že největší hrozba pro naše zdraví jsou lidé, co odmítají očkování. Krátce na to ACIP pro CDC uvedlo, že nemohou vynutit vakcinaci, ale mohou vynutit poslušnost. Jak to udělají? Nikde nenosím roušku. Je ponižující, jak vás ostatní lidé zahanbují. Lidé se mnou odmítli obchodovat, a několikrát mě nepustili do obchodů.

Pokud se povinnost nosit roušky změní na povinnost vakcinace, nebudete se moct vrátit do práce, vydělávat, obnovit si řidičák nebo fungovat ve společnosti bez prokázání vakcinace. Minulý rok se v našem národě navrhovaly drakonické zákony omezující naše lékařské svobody. A pak přišel koronavirus. Trójský kůň k implementaci této tyranické agendy. Jsem přesvědčen, že se jedná o duchovní a psychologickou válku proti lidem. Míra sebevražd je nejvyšší, jaká kdy v lidské historii byla.

Více lidí tento rok zemřelo na sebevraždu než na koronavirus. Národní linka důvěry o duševních poruchách zaznamenala 65% nárůst telefonátů od tohoto března. Jinými slovy, drtivá většina zdravotních, emočních, fyzických, psychických a finančních potíží, kterým občané čelí, nejsou způsobeny covidem-19, ale pokračujícími katastrofickými nařízeními, omezeními, které zavádí nezodpovědné, iracionální vlády. Od kdy je vaší prací, schvalovat zdravotní zákony? Historie nás učí, že když vláda odebere určitou svobodu, nevrací ji volně zpátky.

Martin Luther King Jr. jednou řekl, že utlačovaný lid nemůže být navždy utlačován. Nakonec se u nich projeví touha po svobodě. Už šest měsíců zažíváme tento cirkus, který měl trvat dva týdny k zamezení šíření. Modlím se, aby se lidé probudili a uvědomili si, že tohle není dočasné nepohodlí. Ale že směřujeme do naprostého lékařského diktátorství.

Překlad: David Formánek

 6,905 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Ania

Bylo by možné doplnit info o autorovi, Dr. Tapperovi? Nelze o něm zjistit informace, tedy ověřit zdroj. Díky.

Petr

Opravdu je potreba patrat po zdroji? To co rika on, vidi vsichni, kteri jiz proztreli, z medicinskeho pohledu to nedava smysl stale vice lekarum, kteri se ozyvaji ze vsech stran a jsou umlcovani, zesmesnovani a nikde se o tom nemluvi (napr. https://docs4opendebate.be/en/open-letter/)…. Mrknete na plandemie.cz a pochopite… I clovek bez jakehokoli medicinskeho vzdelani s otevrenoui mysli musi uznat, ze to co se deje je mimo chapani a ze o nase zdravi nikomu nahore nejde…… slysela jste nekdy od nekoho z nich slovo „prirozena prevence“? Tj. napr. zdravy zivotni styl, dostatek spanku, zdrava strava, ty spravne mineraly, vitaminy, dostatke vody, pohodova… Číst vice »

Nahodna Citatelka

Odporucam prehodnotit preklad slova INJURY do nasich jazykov. Zranenie je to zrejme vtedy, ked si zlomime nohu alebo na niekoho padne roentgen. Tu je ako zranenie zrejme myslene „poskodenie zdravia“… lebo nasledky su vo forme psychickych a psychosomatickych ochoreni, uzkostne stavy sposobujuce prasknutie vredu v zaludku asi nenazyvame „zranenie“…

Mohlo by vás zajímat