David Icke – Kam směřujeme & Co se děje

Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. Přispět na překlady

Ve zkratce

David Icke vystoupil veřejně v Londýně a vzkazuje lidem, co musíme udělat, abychom se nenechali zotročit.
  •  

Přepis:

Co se děje po celém světě? Už uběhla spousta měsíců. Na začátku spousta lidí věřila, že je tu smrtelný virus, tak přijali lock-downy. Ale jak měsíce ubíhaly a jejich osobní zkušenosti se nijak neshodovaly s tím, co nařizuje vláda, více a více lidí po celém světě… a neustále jich je víc… v každé zemi… si uvědomují, že jsou oběti podvodu. Podvod spočívá v tom, transformovat lidskou společnost pod záminkou tohoto falešného viru. Ve jménu zdraví ničí světovou ekonomiku, ničí podniky lidí a ničí živobytí lidí. A další řada lock-downů, které jsou nyní naplánované, mají způsobit bankrot těch podniků, které se ještě dosud držely.

Proč? Protože když populace nemá přístup k nezávislému zaměstnání, stane se závislá na státu. Co teď hlasitěji začínají naznačovat, a častěji, je něco, co je v mých knihách už desítky let, a to je plán k zavedení něčeho, co nazývají zaručený příjem. Zaručený příjem se bude prezentovat jako způsob, jak dát lidem příjem na přežití, jestli vůbec to, protože všechny práce budou pryč… s tím, jak UI také bere lidem více práce. Ale myšlenka není taková, že benevolentní vlády po celém světě vám řeknou: Tady máte peníze, protože nám na vás záleží. Namísto toho to bude příjem, který bude tak akorát stačit na přežití, a s tím bude spojeno pár důsledků, pár podmínek. Zaprvé si musíte dát Gatesovu vakcínu, která má pro lidstvo podlou a hroznou agendu. Nebude to jen jedna vakcína… ale jedna za druhou. Budete muset dělat to, co vláda říká.

Pokud nebudete dělat, co vláda říká, nebudete mít příjem… a Austrálie už je toho příkladem. Tamní vláda zavedla legislativu, která říká, pokud pobíráte státní podporu… za to si dosaďte zaručený příjem… a nebudete mít svoje dítě očkované vládně doporučovanými vakcínami, tak přijdete o podporu.

To je předchůdce zaručeného příjmu. Naprostá kontrola. Ale abyste to zavedli, musíte zničit nezávislý přístup lidí k příjmu a zaměstnání, a o tom jsou ty lock-downy. Proto prof. Neil Ferguson, kterého vlastní a financuje Gates, a Imperial College v Londýně, kterou financuje a vlastní Gates, přišel s počítačovými modely s absurdními odhady úmrtí na covid – 2,2 milionů v Americe a půl milionu v Británii, aby se lock-down opodstatnil, protože lock-down byl zásadní pro tento plán, zničit globální ekonomiku.

Lidé si to teď začínají uvědomovat. Začínají si uvědomovat, že byli oklamáni, a teď se začínáme spojovat a odporovat tomu. Na světě je přes 7 miliard lidí. Jádro tohoto kultu, co za tím stojí, byste mohli dát do jedné místnosti. Pokud se nepodvolíme vlastnímu zotročení, nemůžeme být zotročeni. Tady teď směřujeme. Uvědomit si, že se musíme přestat podvolovat vlastnímu zotročení.

Podle mě by podniky a lidé, co tam jsou zaměstnaní, by měli dělat, v souvislosti s lock-downem, je jednoduše odmítnout svůj podnik uzavřít. Já roušku nenosím a ani si na ruce nedávám žádné ty toxické sračky, dezinfekce, nic z toho! Měl jsem dvakrát projev na Trafalgar Square pro 35-45 tisíc lidí, dnes tady je spousta lidí, v podstatě jsem obejmul stovky lidí a nějakým způsobem jsem přežil ten zatracený virus! Protože je to podvod a svět si to začíná uvědomovat. A my jsme právě jen začali.

Překlad: David Formánek

 9,784 Zhlédnuto


  •  

Když už jste tady...

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Jarda K.

Muzete mi nekdo ve skratce vysvetlit ke komu patri Trump a Putin a ke komu patri Biden Clinton a spol ?

Alabaj

Zavolej na informace

Yooo

Proc takový tón? Jestli víte, proc Jardovi K.neodpovite?A jestli víte prd,proc nemlcite?Klidne se zlobte,ale jsem si jista,ze to Jardu přinejmenším zamrzelo.A to není dobra vizitka-pro Vás. Na Zemi urcite nejste proto,aby jste někomu ublizoval.Sebemin.V duchu si s Jardou vyměňte misto a prozijte tuto situaci.Je Vam dobře? Odpověď si nechte pro sebe a hlavně na ni nikdy nezapomeňte! Z takových ,zdanlive nicotnych,malých zel se každý den skládá domino agonie-bolesti,depresi a šílenství.Vaš cynismus 10.11.2020 v 15:04 vyrazil vpřed a započal první obeh světem živých bytostí. Ve své slabosti a ubohosti chce jen jedno.Sytit se.Sobe podobnym. Aby se mohl pyšný a silný vrátit… Číst vice »

Dušan

Putin študoval spolu s Merkelovou a k moci bol dosadený sionistami 33.stupňa za účelom prípravy nwo. Pokúsi sa svojim vychovávateľom postaviť na odpor a odtrhnúť Rusko od celosvetovej vlády, k moci bol však dosadený práve sionistami za účelom zjednotenia Ruska a podriadenia ho nwo. Trump je podporovaný Jezuitmi a pravými židmy. Trump však nemá za sebou chazarských židov, ktorí ovládajú FED, všetky národne banky (vrátane českej a slovenskej), väčšinu médií a najnovšie získali monopol aj na cenzúru na internete. Bidena, Clintonovcov, Busha podporujú práve títo chazarskí židia ako je Soroš, Rockefeler, Rothchild, Morgan, … Stoja nad nimi ešte ich nadriadení… Číst vice »

Dušan
Jarda K.

Dekuju pane za vysvetleni

Alois Barnas

Dokonalý vzor lháře. Postavit svůj život a výdělek na tom, že budu obelhávat druhé je děsivé.

Harmonizace prostoru, těla a vody & Ochrana proti EMF a 5G

Objevte sílu Somavedicu na vlastní kůži

Mohlo by vás zajímat