Nová studie odhaluje: Úmrtnost na vakcínu proti chřipce je vyšší než na covid-19

úmrtnost na vakcínu

» Pokud se vám překlady a moje tvorba líbí, zvažte prosím podporu ve formě daru. Děkuji. ♥ Podpořit Otevřisvojimysl.cz

Ve zkratce
Úmrtnost na vakcínu proti chřipce, jak nová studie odhaluje, je vyšší, než co oficiální orgán CDC uvádí, že je úmrtnost na koronavirus covid-19.
  •  

Přepis: Nová studie odhaluje: Úmrtnost na vakcínu proti chřipce je vyšší než na covid-19

Ukážu vám statistiku, o které doufám, že vás naprosto šokuje. Pokud nešokuje, je to dobré znamení, že jste na covid-19 už zemřeli a nějakým způsobem žijete v posmrtném životě mezi námi. Protože tohle je nejvíce šokující odhalení týdne. Pamatujte, CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) nyní říká, že covid-19 má úmrtnost 0,4 % mezi těmi, kteří měli symptomy a byli nakažení. Pokud přidáme lidi bez symptomů, kterých uvádí konzervativně málo, 35 % lidí nemají symptomy, tak získáme úmrtnost 0,26 %.

Teď se nám říká, že na podzim se budeme muset nechat očkovat proti chřipce, protože nechceme mít současně chřipku a covid-19. Lidé mohou umřít. Musíme prosadit vakcínu proti chřipce a pořádně! Ukážu vám něco, co jsme našli v produktové příloze vakcíny proti chřipce Fluzone. Fluzone je jedna z nejpopulárnějších… prý nejpopulárnější vakcína proti chřipce v USA. Přečtu vám testy, které se uvádí na produktové příloze týkající se bezpečnosti vakcíny Fluzone. Připravte se, lidi. Připoutejte se. Držte si své roušky. Jdeme na to. Čtěte.

V této studii dospělí lidé ve věku 65 let a výše nahodile dostali vakcínu Fluzone buď s vysokou nebo obyčejnou dávkou. (Složení z roku 2006-2007). Během 29-180 dní po vakcinaci se ohlásilo 23 úmrtí. Tady to je. 16 neboli 0,6 % mezi příjemci vysoké dávky Fluzone a 7 úmrtí mezi příjemci nízké dávky, což je úmrtnost 0,6 %. Většina těchto příjemců měla zdravotní historii srdečních, jaterních, nádorových, ledvinových a/nebo dýchacích onemocnění. Měli ostatní komorbidity.

Přesně ta skupina, o které mluvím… Pokud si říkáte: Dele, to je jen jedna studie. Ale vidíte to?! Přijímáme úmrtnost 0,6 % na vakcínu proti chřipce! 0,6 %.

Udělali další studii.

Druhá studie byl dvojitě slepý test účinnosti proveden v USA a Kanadě v rámci dvou chřipkových období. V této studii dospělí ve věku 65 let a výše nahodile dostali Fluzone buď s vysokou nebo obyčejnou dávkou. Většina těchto účastníků měla jednu nebo více chronických komorbidních onemocnění. Během 6-8 měsíců po vakcinaci bylo ohlášeno celkem 167 úmrtí: 83 neboli 0,5 % mezi příjemci vysoké dávky a 84 neboli 0,5 % mezi příjemci obyčejné dávky. A celkem 6 úmrtí bylo ohlášeno v prvních 30 dnech po vakcinaci, což je úmrtnost 0,04 % mezi těmi s vysokou dávkou.

Dívejte na to. Úmrtnost 0,5 %… 0,6 %… 0,7 %. Počkat! Myslel jsem si, že máme být v karanténě, pokud máme úmrtnost 0,26 %! Samotný produkt, který v Americe prosazujete, aby nás zachránil, je smrtelnější! Přesně tak. Vakcína Fluzone je smrtelnější než koronavirus, alespoň podle těchto statistik. 0,26 %. Jak může být tento produkt na trhu? Kdy jsme začali přijímat 0,5% úmrtnost ve vakcínách proti chřipce? Vidíte? Mají tady velký problém. Mají velmi velký problém. Kolik lidí dostalo vakcínu proti chřipce?

Podívejme se na statistiku v Americe týkající se proočkovanosti proti chřipce. Možná jste v tomto seznamu… budete se muset ptát: Vystavil jsem se většímu riziku očkováním proti chřipce, než kdybych se vůbec neočkoval? Dívejte na tohle.

68,1 % lidí, kterým je nad 60 let, dostali vakcínu proti chřipce. 47,3 % lidí ve věku nad 40 let dostali vakcínu proti chřipce. A 34,9 % lidí ve věku nad 30 let dostalo vakcínu proti chřipce.

Musíte si položit ještě hlubší otázky. Musím vám to vysvětlit? Musím poukázat na to, že kupodivu úmrtnost na covid-19 se tvrdí, že je 0,5-0,6 %, ve skutečnosti je poloviční, pokud započítáme i lidi bez symptomů. O co se jedná?

Je možné, že co jsme si mysleli, že jsou komplikace z covid-19, že všichni tito lidé možná umírají na vakcíny proti chřipce?

Rozhodně můžeme říct, bez jakéhokoliv problému, že na trhu je produkt, který se vám všem doporučuje, který má vyšší úmrtnost než, jak CDC právě přiznalo, je úmrtnost na covid-19 v USA.

Buďte klidně v karanténě. Noste rukavice a roušky. Ale musím pochopit, proč vám to dává smysl. Je to stále šílenější… a zde je problém.

Pokud by tohle byla ebola, měli bychom úmrtnost 9 %, to by dávalo smysl, aby vláda řekla, že budeme v karanténě, dokud se jí nezbavíme. Ale oni tu hranici snížili tak nízko, že budeme neustále v karanténě. Na úmrtnosti 0,26 %… každá chřipka se už blíží úmrtnosti 0,26 %. Je na cestě k 0,26 %. Pokud taková úmrtnost je pro svět děsivá, budeme mít karanténu s každou infekcí, která existuje.

Překlad: David Formánek

Tady je odkaz na produktový leták k vakcíně Fluzone (stránka 7 – „Adverse Reactions”) https://www.fda.gov/media/119870/download

A tady odkaz na aktuální čísla z CDC týkající se úmrtnosti na Covid-19: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/planning-scenarios.html

Zdroj: https://bit.ly/2Xqe4Ic

 6,033 Zhlédnuto


  •  

Líbí se vám tvorba na tomto webu?

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví :-)

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

Vyberte způsob platby
Osobní údaje

Celkově: 100,00Kč One Time

guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Miro

Líbilo by se mi aby zde byly i originální zdroje k těm informacím uvedeným ve videu.

Václav Šmolík

jestli mohu poprosit o odkaz na tu studii, jinak to nejde použít jako argument. děkuji

Monika Zajacova
Monika Zajacova

Zdravím vás Davide
Děkuji moc krát za vaše překlady .
Jsem za ně moc ráda .

Jozef Rak

No tak to sa zasa nejaký poblúznenec poriadne vybúril na štatistikách a logike vzťahov medzi veličinami. Toľko stupidity tváriacej sa ako chytrosť sa naozaj len tak nevidí. Skúsim predhodiť niečo naozaj veľmi, veľmi jednoduché, čo by mal zvládnuť aj absovent základnej školy ovládajúci základné úkony práce s internetom.. Aká je úmrnosť na covid-19 u chorých nad 65 rokov?
 
To je celkom jednoduchá otázka, pretože keď to začnem vysvetľovať tie zložitejšie veci ako napr.rýchlosť mutácií či množstvo mutácií chrípky a následnú nemožnosť vytvoriť funkčnú vakcínu pre všetky druhy vyskytujúce sa v sezóne, sranda skončí.

Pavel

Chci se zeptat, v tom článku z fda.gov se píše v následující větě, která už zveřejněná není, že výsledky studie nepotvrdily spojitost mezi vakcínou a úmrtími. Nejspíš proto, že jak správně píšete jednalo se o pacienty starší 65 let s různými chorobami, a úmrtí nastalo do 8 měsíců, což nejspíš odpovídá statistické úmrtnosti. Například z dat České Republiky https://www.czso.cz/csu/czso/umrtnostni_tabulky lze lehce spočítat, že pravděpodobnost úmrtí mužů (zdravých i nemocných) mezi 65 a 70 lety je 2,5 %, což je v průměru 0,5 % za rok.   Výsledky studie ukázaly 0,6 % během 8 měsíců, ale u lidí s různými chronickými… Číst vice »

Mohlo by vás zajímat